шмат фотовідповіді…

… на питання Мєлкого: А як у Стамбулі із дотурецькою архітектурою?

А і не сказати, що все аж дуже погано )


196.28 КБ


123.64 КБ

139.21 КБ

Одне айяйяй – до Золотих воріт ми так і не доповзли. А шкода. Ну нічого – якось іншим разом

5 thoughts on “шмат фотовідповіді…

 1. Слухай, шкурне питання. де ви зупинялись в Стамбулі? і взагалі їхали через тур. агенство чи самі? бо в мне може раптово виникнути відпустка, а за тиждень Шанген не зробиш, то придивляюсь до Туреччини.

  Подобається

  1. Ми думали їхати самі, але зрештою порахували, що якщо не націлюватися на серйозну економію, то так на так вийде. Тому обрали найбільш нейтральний варіант із готелів, запропонованих агентством – три зірки майже у самісінькому історичному центрі (7-10 хвилин спокійно пішки до Айя-Софії) – вийшло десь із розрахунку сто баксів на добу. Можна й дешевше, але ми хотіли більше своїми гуляти, хоча транспорт там в туристично привабливих районах досить зручний. Ну, це вже на місці з’ясувалося. Плюс вам переліт може бути вигідніший: з Борисполя найдорожче, у нас друзі літали через Донецьк, з Дніпропетровська теж нормально (самі було так планували). Та нам встигли прихопити акційні квитки без повернення ціни – навіть краще вийшло.

   Подобається

   1. Зрозуміло. 100 баксів на добу це на двох? І в готелі я так розумію лише сніданок?) І ще питання, я так розумію ви тиждень були в Стамбулі. чи їздили кудись звідти?

    Подобається

    1. Так, це дабл із сніданком. Їсти в Стамбулі можна по-всякому: і за грубі гроші, і дуже економно. Ми брали 5 ночей, загалом їздити нікуди не збиралися, але майже день у нас забрав круїз Босфором – три години у рибальському селі із замком неподалік – аналогічний круїз Босфором у зворотньому напрямку. Якось, може, чи я, чи чоловік про це докладніше напишемо.

     Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s