і про книжковий ринок

І наші можуть, якщо дуже треба.
Виявилося, Астролябія перевидала Гобіта в кінообкладинці (на сайті видавництва, до речі, дешевше). Продовжую гаряче не любити такі штуки, але, схоже, користь від них є. Тим паче іноді вже краще кіно- аніж просто і чесно страшна обкладинка )

У будь-якому разі сама я якраз взялася за льошкиного Гобіта. Він теж астролябіївський, але кращий – збільшений формат, цупкий папір і весь в ілюстраціях Алана Лі (оце б ще такого ж Володаря). Ось такий:

Зрозуміло, що давно треба було перечитати (бо я разочок і… 17 років тому. Чи 18?..) А тут стільки приводів – і книжка з’явилася (влітку ще, але то деталі :Р), і фільм.

3 thoughts on “і про книжковий ринок

  1. Яке ж воно прекрасне все-таки, це видання! Взагалі, Астролябію вважаю найкращи видавництво в Україні: потворних обкладинок не бачив зовсім — всі від нейтральних до прекрасних. І з текстами вони поводяться правильно (гарні переклади, редактура, коректура). Такі приклади наповнюють мене оптимізмом і вірою у можливість кращої долі навіть тут.

    Подобається

    1. ага ))) а знаєш, що ще надихає? сходи за посиланням на Якабу та роздивися скан задньої обкладинки Гобіта. як гадаєш – то привід для оптимізму? або мене просто глючить – таке теж імовірно

      Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s