Заборона – найкраща профілактика!

Іжачок таки вирішив пожувати кактус пояснювальної записки. Йой, вона ще краща, чесно слово!

“Свобода” така “Свобода”

У більшості областей України число смертей перевищує кількість народжуваності майже утричі. За останніх 20 років населення України зменшилося на 5 млн. осіб (з 52 млн. до 47 млн.). Якщо така демографічна динаміка триватиме, то через кількадесят років народ України складатиметься переважно з іммігрантів – вихідців з Азії. (тут і надалі болд мій)
Однією з основних причин таких невтішних демографічних тенденцій є легальність аборту.


Більшу частину ПЗ шановні депутати розповідають про те, як їм болить здоров’я жінок і які біди від абортів. Судячи з пруфів, що вони наводять – копірайтинг вони так-сяк опанували. А те, що ці пруфи треба було б розставляти в усіх цікавих місцях (наприклад, тут: Причиною жіночої неплідності у 80 % випадків є аборт), вони ще не знають. Незарах.

Цитувати звідти важко, забагато смакоти. Але дещо виокремити можна.
Ось тут про економіку:

З позиції економічної теорії та національної безпеки, довготривалий та стабільний розвиток економічних показників можливий лише в країнах із достатнім демографічним приростом. Адже ненароджені діти могли б бути майбутніми молодими працівниками, достойною заміною фахівців пенсійного віку на робочих місцях, винахідниками, платниками податків тощо. – платник податків – ідеальна істота, так і запишемо.

З релігійної точки зору, загальновідомо, що усі християнські Церкви в Україні виступають проти аборту, вважаючи це людиновбиством. Враховуючи, що Україна 28 липня 2013 року буде відзначати на державному рівні святкування 1025-ліття Хрещення Руси, цей законопроект є вкрай актуальним. – а то перед людьми встидно?

Варто зазначити, що Міністерство охорони здоров’я України неодноразово наголошувало на необхідності вирішення проблеми штучного переривання вагітності, яка є пріоритетним напрямком діяльності не лише Міністерства охорони здоров’я, а й численних державних, громадських та релігійних організацій. Державна політика охорони здоров’я населення повинна спрямовуватися, у тому числі, й на профілактику аборту. – гроші йдуть кудись не туди,тому краще вже сабж, егеж?

Ну й моє улюблене:

З позиції філософської антропології, людина є особою, тобто істотою, яка наділена розумом, почуттями та вільною волею. Дитина є особою від зачаття, і вже з цього моменту їй притаманна специфічно особиста гідність та недоторканні основні права, такі ж, які притаманні дорослій людині – блін, я думала, що “Учора зигота, сьогодні – особистість” – це такий не дуже вдалий жарт. Ага.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s