і про солодке

Іноді ходити до супермаркетів із думкою: “Взяти оте, оте, оце і не забути авокадо, аж потім можна обрати собі щось Таке…”, – категорично непедагогічно.
Випадково зачепилася оком за шеренгу малесеньких баночок із французьким медом. І все – хочу, хоч плач, провансальский із лавандових ланів.
А я щиро не люблю мед. І вживаю його хіба що в дресингах та маринадах…
Пів-вечора переконувала себе, що є 100500 адекватніших способів витратити ледь не сто гривень. Наразі майже вдало. Головне, не лізти до гугла – роздивлятися фотки з тих клятих ланів!
Хочу листівку із лавандовими полями!
О!

Отак вже краще )

17 thoughts on “і про солодке

  1. у мене теж така штука є – побачу якусь річ і ходжу, не можу викинути з голови, доки не куплю)
    я в Ізраїлі взагалі взяла собі за правило регулярно пробувати нові їстівні речі (голландські вафлі з карамеллю, манго, тістечка різні) і виправдовувала трату грошей жагою пізнання

    Подобається

    1. але ж чудове пояснення для забаганок ) я його досі використовувала у випадках із: а не скуштувати якийсь тропічний фрукт – але чомусь далеко у цих дослідженнях не просунулася. мабуть то, що надто вже хочеться досліджувати предмет еее за місцем його походження )

      о, якось не випадало сказати! Ладо, ти теж подарувала мені мені таке поповнення до дивних “хочу!” – хочу на власні очі побачити мигдаль у цвіту – ти про нього так розповідала!

      Подобається

      1. Дивно, невже в Києві не квітне мигдаль? просто у нас в Дніпропетровську він зустрічається. Не так, щоб багато-багато, але є.
        Чи ти хочеш багато-багато мигдалю?

        Подобається

        1. просто так – жодного разу не бачила. хіба що спробувати його у ботанічному саду пошукати. але у Києві навіть акації якісь квелі… і так – я хочу, щоб багато-багато )))
          (зате у нас не дуже далеко від дому є жасминовий кущ – теж приємно)

          Подобається

  2. А, так он який ти там мед побачила… А я його обхаяв, як звичайний магазинний, не придивившись… Ясно. Ну, давай спробуєм наступного разу, якщо хотітимеш і доти. Я щиро лавандового теж ще не їв.

    Подобається

    1. це правда ) але в мене часто трапляється те, що в деяких тринетах звуть “битвою між хом’яком та жабою” (бажанням більше-більше і розсудливою жадністю “А точно воно треба?”). змушена зізнатися, що жаба перемагає частіше )))

      Подобається

        1. а ще є проблема ранжування хом’яків. це, коли жаба каже: ти б оце краще отут зекономила та купила ще листівок/оту книжку/відклала ще трішки у “фонд Барбі”… і переконливо каже, холєра )))

          хоча це теж не вихід. іноді від справдження маленького бажання користі для настрою набагато більше, аніж від повільного крокування до якоїсь помітнішої мрії

          Подобається

    1. як жеж це класно! мій найбільший успіх поки що – крихітний, але здоровий кущик розмарину на підвіконні – пахне, аж страшно (нє, карликовий базилік в мене теж є – але він якось такого захвату не викликає)

      Подобається

      1. Я лаванду виростила з насіння, спочатку розсаду на підвіконні, а потім посадила. І з пакетика вийшов кущик один. Насіння, яке сіяла просто у грунт, не проросло. А ще пробувала верес, купила горщик, але він не акліматизувався в нашому селі.
        І лаванда, знаєш, вона гарна, коли ціле поле,а так, на кущику, кілька манюніх квіток, ледь помітних. Я ще не знаю про сорти, у мене лаванда лікарська, а їх є кілька сортів. Минулого року кущик був геть благенький, а в цьому ми приїхали, а там солідний кущ.:)

        Подобається

        1. о, виходить лаванда – вона з умовних дволітників. тобто, направду багатолітна рослина, але справжньої спортивної форми набуває не одразу. мій розмаринчик отак минулого літа декілька листочків мав, а зараз вже гілочки відростив.

          их, чи пошукати й собі лавандове насіння – на підвіконні ж більше кущика не виростиш. а поле… а на поле краще було б тоді вже кудись з’їздити. цікаво, у нас ще не здогадалися її спеціально ростити – десь, скажімо, у Криму…

          Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s