і про перегляд

От буду банальною:
“Великий Гетсбі” карнавал-version абсолютно прекрасний!
Щиро кажучи… знаючи почерк майстра… Власне, я в кіно йшла дивитися на картинки, а з ними все супер. Проте там із “що” (не лише “як”) виявилося все більш-менш. Аж настільки, що останні десь так 10 хвилин рюмсала, як у ті свої 16, коли й читала першоджерело.

Але я не про те. Виходячи з кінотеатру, спіймала себе на тому, що готова впасти на підлогу й трошки поволати-побити ніжками: Зніміть, зніміть, ну зніміть, будь лаааааасочка, таке ж саме за молодим Ішервудом! Бажано за Mr Norris Changes Trains, але я на все згодна!
Аж потім загадала, що спочатку було б незле переглянути Кабаре із Лайзою Міннеллі. Хтось дививсь? Воно _правильне_?

3 thoughts on “і про перегляд

 1. “Кабаре” я дивилася. навіть не дуже давно. але з першоджерелом не знайома, тому не можу нічого об’єктивно сказати.
  Якщо взяти до уваги той факт, що мені ДУЖЕ не часто подобаються мюзикли – дуже непогано…

  Я вже теж подивилася “Великого Гетсбі”. Навіть втікла заради нього раніше з роботи)) Якщо чесно, остаточно переконалася, що Баз Лурман – не мій режисер… тому фільм мені сподобався настільки, наскільки міг сподобатися за даних умов)) ви, до речі, у 3Д дивилися?..

  P.S.Ти мене заінтригувала, то я собі завантажила щойно у читалку Mr Norris Changes Trains. Якраз щось собі шукала нове під настрій. Спробую це)

  Подобається

  1. Мораль: “Кабаре” треба подивитися. хоча я до мюзиклів добре ставлюся, як шоу гарне. А першоджерело там трішки умовне – дещо з оповідок, що увійшли у “Прощавай, Берліне”, взяті за основу, а далі ідеї вже розвивали інші люди.

   нє, у нас в 3Д не було, але й так непогано вийшло.

   Ішервуд дуже класний, але досить своєрідний. Я тут трішки про нього писала. Згадуючи студентські роки, тобі може бути окремо цікаво через акуратну презентацію гомосексуальності. У пізній творчості, здається, він більш відкритий, але я ще нічого не читала. Може, ти дивилася “Самотнього чоловіка” із Коліном Фертом? Воно за ним знято, але я все ніяк (

   Подобається

   1. думаю, вам навпаки пощастило, що не було 3Д! мені здається, що у випадку з цим фільмом – воно абсолютно зайве. через нього виникає відчуття якоїсь надмірності. на мій суб”єктивний погляд. Максим взагалі 3Д погано сприймає через окуляри, тому для нас це завжди трошки проблема(

    ні, “Самотнього чоловіка” не дивилася. чула про нього багато, тож у нотатках він є – теж все ніяк)

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s