і знову про колекцію. Мої лялько-богині )

Очікуючи на чергову барбі з принцесячої серії (дівчинка вже навіть у Києві, тепер лишень її забрати), продовжую систематизувати та описувати свою мікроколекцію. Відповідно до сабжу, цього разу фокус уваги на Годдесс. Це мій улюблений молд, настільки улюблений, що готова купити усіх (крім святкових та янголів – от хто естетично неблизький). Тож під катом одна принцеса, фаворитка Мєлкого та моя найкрасивіша лялька )


Годдесс багато, годдесс різні, годдесс – це здебільшого ляльки в “екзотичному” образі – світлошкірих з них небагато, світловолосих – ще менше. Але усі гарні )
У мене їх поки що лише три.
На разі останньою з’явилася одна з найцікавіших, як на мене Принцес світу – Princess of Ancient Mexico Barbie 2004 року.

Перепрошую за перешарплене фото, але кращого варіанту показати її повністю в мене поки не вийшло ( А детальки ж в неї цікавезні – і еееее корона? із пір’ям, і прикраси (ще десь віяло завіялося), і взуття. Що цікаво, попри любов Маттел зробити ляльковий одяг, аби по-багатому виглядав, із цією принцесою все скромно та правильно – сукня в неї просто бавовняна.

Друга Богиня (цього разу – найперша в колекції) була моїм коханням із першого віртуального погляду. І першою покупкою на Амазоні ) Небезпроблемною, але ж вона того варта!

Це відносно старенька вже Northwest Coast Native American Barbie 2000-го. Попри те, що вона приїхала у розпалі минулого літа – одразу отримала прохолодне ім’я Седна. А все чому? А все тому,що я тоді якраз Терор читала :Р А, оскільки дорогезна барбі – Легенда інуїтів мені не світить, тож кращої кандидатки на це звання в мене нема )

Іііііі третій лот на сьогодні. My guilty pleasure, спонтанна покупка, лялька, яка геть не вписується в концепцію колекції. Але вона, як той суслік – куди ж без неї.

Егеж, це Hunger Games Katniss у маттел-версії. На її честь я, вже як купила, навіть кіно подивилася! Чи ще книжки почитати…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s