і про лялькове населення окремої шафи

Сьогодні зрештою знайшла в собі сили зробити велике переселення народів. Оскільки наше зубожіння певні фінансові труднощі поки що не дозволяють зробити моїй колекції нормальну шафку-вітрину, довелося піти на напівміри.

Сувеніри поскладалися в коробки, посуд переїхав у тумбу, сервант втратив одну полицю і зараз все це виглядає отак:


237.17 КБ

225.06 КБ

228.27 КБ

Пардоньте за якість та горизонти, фотки суто інформаційні – зафіксувала, як моє божевілля виглядає на сьогодні.

На живу розорений сервант симпатичніший. Хоча, зрозуміло, це аж ніяк не експозиція. Ну то нічого – буду їх періодично місцями міняти.
А! І це не все. Найсвіжіші надбання поки що стоять на _полиці тимчасових радощів_. Але абсолютна більшість. Не так вже й страшно, правда ж? )

7 thoughts on “і про лялькове населення окремої шафи

  1. одна з сілкстоун Френсі (лімітований ребут ляльки шістдесятих – моднявої “лондонської кузини Барбі”). отут я про неї трохи писала

   бо розставлені отак ) якщо все правильно робити, то воно має виглядати як вітрина із арт-об’єктами – особливо, якщо робити тематичні полички з якимось додатковим начинням. а так – це натовп, він дійсно справляє враження: що занадто, то нездраво )
   (це якщо міркувати логічно, і відволіктися від того, що для деяких людей ляльки – це як клоуни для колишніх американських дітей – щось інстинктивно не дуже приємне)

   Подобається

   1. Неймовірно прекрасна і стильна лялька! І цей халат жовтий, і взагаліТа, може тому що натовп – так наче вони зібралися і щось зробити разом хочуть підступне

    Подобається

    1. (і подушечка-котик!) так, лялька дивовижна ) як на мене, вони всі класні, шкода лише після четвертого випуску лінійку закрили як неперспективну.

     а я так Френсі вчєпятлілась, що замовила-таки собі “дорослу” сілкстоун ) причому не типову а-ля “переосмислення класичної барбі”, а модерновий переспів нинішньої високої моди (бо в неї обличчя сумне й гарне, а фірмові “класичні” аутфіти можна окремо купувати). і тепер мене ще місяць буде їсти цікавість )

     аби не вирішили емігрувати на батьківщину! до інших варіантів заколоту я готова дослухатися )

     Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s