Лего-фігурки: жіноча чверть царства

Нещодавно я для себе наново – тобто, з практичної точки зору – відкрила існування лего-фігурок. А почалося все з того, що ми з братом спробували виловити Ктулху з найсвіжішої серії (офіційно він зветься Alien Trooper). Дві спроби були невдалими, але я вже, як та кішка в порохотяг – втягнулася. Сьогодні подарувала себе до свята новий пакетик, а там – нарешті – трапився жіночий персонаж – Диско Дива. Отака:

О! – подумала я и вирішила зробити огляд жіночих фігурок. Упевнена, що в англомовному сегменті це вже давно й багато разів зробили, але, прімо, мені цього хочеться, секундо – зрештою сьогодні КомікКон, на який я так і не дійду )

Тож ситуація із лего-фігурками складається за схемою: так, це жах, але не те щоб жах-жах-жах. Жіночі персонажі все ще в загоні, але їх потроху стає більше, вони цікавішають і навіть не завжди є аналогами чоловічих фігурок. Плекаю надію, що ситуація покращуватиметься. А ще подумки складаю гіпотетичний лист-прохання до Лего – треба визначитися, кого мені не вистачає )

Починалося все сумно. У першій серії дівчаток було двоє, і вони були… стереотипні – назвемо це ввічливо. Чірлідерка та медсестра.

    

Далі – трохи краще. Принаймні у другій серії їх вже було троє: пляжна рятувальниця (привіт Памелі Андерсон), поп-співачка та відьма – нічого оригінального.

         

Під катом – багацько картинок, я попередила.

У третій зберігається кількісна стабільність – знову три дівчинки. Хула-танцівниця, сноубордистка та тенісистка. Снігова спортсменка – перший випадок, коли до статі треба придивлятися (хоча бузково-рожеве оздоблення форми натякає, да).

         

Четверта серія пропонує нам дівчину в кімоно (гейшею її не називають, ні-ні), фігуристку та серферку.

        

У п’ятій серії трапляється міні-революція. Жіночих фігурок тут аж чотири, причому вже стає цікавіше. Маємо печерну жінку (ледь не назвала її печерицею, хоча…), королеву з Єгипту (фараон був раніше), фітнес-інструкторку (ну не все ж одразу) та наглядачку за тваринами.

        

У шостій революція завершується. Відтоді й до сьогодні в серії з 16 фігурок – 5 жіночих. На цей раз – танцівниця фламенко, міжгалактична дівчина, статуя свободи, скейтерка та (увага!) хірург.

         

    

Сьома серія принесла нам наречену (рожевий гламур не здається), Червону капелюшку, рокершу, чемпіонку з плавання та вікінг-даму(моя фаворитка, але сукня?)

         

    

Восьма серія: підступна інопланетянка (шикарна леді), ковбой-ка? (це ж ніби про одяг…), лижниця, фея та ще одна чірлідерка.

         

    

У дев’ятій маємо лісову діву, ворожку, голувудську старлетку, русалку та учасницю ролер-дербі.

         

    

Десята серія пропонує дівчинку-джмеля (що б це значило?), бібліотекарку, Медузу Горгону (богиня!), еее… модницю та жінку-воїтельку.

         

    

Одинадцята: офіціянтка з дайнера, бабуня, жінка-робот (охтижйо), претцель-гьол (гкхм) та (фух!) вчену.

         

    

Дванадцята серія щедра: богиня битви, мисливиця на динозаврів, казкова принцеса (жаба в комплекті), жіночка-джин та Spooky Girl (вона готка чи привид?)

         

    

Ну й, нарешті, в тринадцятій окрім моєї Диви ще є палеонтологістка, самурайка, циклопка та дівчинка-одноріжка.

        

Хух, ніби все. 55 з 208. Я не брала до уваги тематичні кіно-серії. Також, могла не розгледіти в комусь жіночу сутність (хоча придивлялася уважно) – завчасно перепрошую і готова внести корективи. Усі зображення взято з офіційної сторінки мініфігів. Могло бути й краще, але й так – хоч якийсь прогрес є.

Их, півцарства за войовничу богиню. Чи за лісову діву. Чи за… Важко обрати ) А вам хто до душі?

3 thoughts on “Лего-фігурки: жіноча чверть царства

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s