Reading Challenge 2015. Третій квартал

Протягом місяців, що минули, в мене не лише із географією читання була біда-біда. Із головним челенджем справи також йшли не дуже. І нова картинка непринципово відрізняється від попередньої. Навіть дрібне читерство не врятувало.

reading-bingo-2015-3

Свіжі пташечки з’явилися лише в кількох квадратиках.

Книжка, видана цього року: таких у мене вже багацько, але в челенджі бере участь “Корнелія” Надії Мориквас – історично-публіцистичний роман (докладніше – тут).

Книжка, яка мене налякала: непристойно модна зараз “Дівчина у потягу” Поли Гоукінз. Правда налякала, я про це ще окремо напишу (або хоча б відгук із ГудРідз репостну). /До речі, саме цей пункт читерський – я роман лише вчора дочитала/

Книжка, якій більше ста років: трохи внєзапна “Нігілістка” Соф’ї Ковалевської – невеличка повість про специфічне (само)виховання дівчини у другій половині 19 століття (також уже писала, хоча й коротко).

Книжка із любовним трикутником: “Дитя бури” Ришель Мід – багатообіцяюче урбан-фентезі хутко перетворилося на фіговий еротичний роман про _обрану_. Шаманка, напівкіцуне, фейрятський король, бдсм, всі діла – оце от усе. Продовження не читатиму, але під пункт добре лягло.

Книжка, дія якої відбувається в майбутньому: а нехай буде проміжний варіант. Темпорально-пародійна фантастика “Не считая собаки” моєї любої Конні Вілліс. Ну, частково там жеж майбутнє (а про неї читати тут).

Соромно визнавати, але – наразі все. Майже половину з тих 23 пунктів, що залишилася, закрити неважко. Але навколо деяких доведеться пострибати. А ще географія… А ще треба читати паперові книжки… А ще стільки всього прикольного, яке хочеться читати от просто зараз! Ех. No pasaran!

Друзі, а допоможіть мені із пунктом Friend Recommended? Порадам я завжди радію )

/Пішла читати мемуар/

3 thoughts on “Reading Challenge 2015. Третій квартал

  1. Напевно неправильно радити те, що я сама ще не читала, але можливо тобі будуть цікаві отакі дві збірки оповідань: James Tiptree – Her Smoke Rose Up Forever (США) та Nalo Hopkinson – Falling in Love with Hominids (Ямайка-Канада). Обидві наче хвалять )

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s