Reading Challenge 2015. Дедлайн за два місяці

Щось (якась несподівано логічна чуйка) мені підказало: якщо я закриватиму четвертий квартал челенджу одним постом – вийде ой. Тому під фініш вирішила звітуватися щомісячно.

Отакий вигляд моя табличка із пташечками мала вчора.

reading-bingo-2015-oct

Про героїчні зусилля поки що не йдеться, але ж видно, що я стараюся, правда ж? Хоча більшість закритого цього разу – нескладні категорії.

Книжка, дія якої відбувається в іншій країні: майже всяка, щиро кажучи, але цього разу візьмемо екзотику. “Зоосіті” Лорен Б’юкес – південно-африканське соціальне урбан-фентезі (див. окремий пост).

Книжка улюбленої авторки, яку я ще не читала: от якраз вчора проковтнула “Небесную подругу” – у дівоцтві The Evil Seed Джоанн Гаррис – така класична вампірська готика із численними прерафаелітськими алюзіями та бардачною внутрішньотекстовою структурою.

Мемуари: Агата Крісті нас врятує. Добре, мене врятує (також писала докладно).

Книжка з дитинства: в межах розпочатої ще три роки тому спецпрограми “Прочитай Мері Нортон англійською!” я нарешті доповзла до The Borrowers Aloft (кілька слів на ГудРідз).

Книжка не читаної ще авторки: а нехай будуть “Слуги правосудия” Енн Лекі – чи не наймодніша зі свіжих космоопер. Дайте мені копняка, і я напишу коротенько про те, як у російському перекладі вирішили “гендерно-лінгвістичне” питання. Крім усього іншого книжка прославилася тим, що в культурі, звідки “походить” головна героїня дефолтна стать (а з нею й граматичний рід) – жіноча.

П’єса: для російськомовного театру її переклали як “Прачечная на перекрестке” – Пулітцеровської лавреатки Марши Норман. Коротка одноактна драма на дві жіночі долі. Звучить вражаюче, особливо тому, що від часу написання мало що всерйоз змінилося.

Наразі все. Але для одного місяця – непогано.

One thought on “Reading Challenge 2015. Дедлайн за два місяці

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s