Щось (якась несподівано логічна чуйка) мені підказало: якщо я закриватиму четвертий квартал челенджу одним постом – вийде ой. Тому під фініш вирішила звітуватися щомісячно.
Отакий вигляд моя табличка із пташечками мала вчора.
Про героїчні зусилля поки що не йдеться, але ж видно, що я стараюся, правда ж? Хоча більшість закритого цього разу – нескладні категорії.
Книжка, дія якої відбувається в іншій країні: майже всяка, щиро кажучи, але цього разу візьмемо екзотику. “Зоосіті” Лорен Б’юкес – південно-африканське соціальне урбан-фентезі (див. окремий пост).
Книжка улюбленої авторки, яку я ще не читала: от якраз вчора проковтнула “Небесную подругу” – у дівоцтві The Evil Seed Джоанн Гаррис – така класична вампірська готика із численними прерафаелітськими алюзіями та бардачною внутрішньотекстовою структурою.
Мемуари: Агата Крісті нас врятує. Добре, мене врятує (також писала докладно).
Книжка з дитинства: в межах розпочатої ще три роки тому спецпрограми “Прочитай Мері Нортон англійською!” я нарешті доповзла до The Borrowers Aloft (кілька слів на ГудРідз).
Книжка не читаної ще авторки: а нехай будуть “Слуги правосудия” Енн Лекі – чи не наймодніша зі свіжих космоопер. Дайте мені копняка, і я напишу коротенько про те, як у російському перекладі вирішили “гендерно-лінгвістичне” питання. Крім усього іншого книжка прославилася тим, що в культурі, звідки “походить” головна героїня дефолтна стать (а з нею й граматичний рід) – жіноча.
П’єса: для російськомовного театру її переклали як “Прачечная на перекрестке” – Пулітцеровської лавреатки Марши Норман. Коротка одноактна драма на дві жіночі долі. Звучить вражаюче, особливо тому, що від часу написання мало що всерйоз змінилося.
Наразі все. Але для одного місяця – непогано.
One thought on “Reading Challenge 2015. Дедлайн за два місяці”