і знову про ринок

Минулого тижня із подивом дізналася, що перший том Мартінової Пісні – Гру престолів – було видано українською ще наприкінці лютого. Із подивом – бо видали книжку якось… Тихо. Нє, новина сайті видавництва є – якщо її пошукати. І в крамницях подекуди є. І за день чи два потому томисько дошкандибало до персонального баннера на Якабу (у другій половині березня, нагадаю).

Супер! На тому ж таки Літакценті вихід книжки жваво обговорюють чи під новиною про камео Мартіна в серіалі, чи під ще жовтневим! анонсом видання. Інформаційна підтримка – за межею фантастики. І то маючи такий потужний паровозик, як старт третього сезону. Український книжковий бізнес бессмысленный и беспощадный працює цікаво. Фоннати і так побіжуть купувати? Та вони здебільшого вже прочитали, а чи велику касу можна зробити на самісіньких патріотичних почуттях…

А я тут якраз останніми маюся. Брати чи ні, який переклад? Може, хтось вже щось чув, щось гортав (запропоновані видавництвом сторінки з прологу не вражають, але всяке ж бува), щось хороше про перекладача розкаже?

4 thoughts on “і знову про ринок

  1. дивні люди, що тут скажеш. ідеальні умови для продажів: ну розвійшайте тирнетами баннери, наліпіть вірусних відяшок на основі трейлерів-тізерів – і під новий сезон, і під перший. зрештою кінобкладинка натякає, що з НВО якісь хоча б непрямі контакти могли знайтися (або взагалі можна робити максимально неофіційно і оминаючи складні питання копірайту – почепити на стандартні відео лишень анонімус-фразу “Шукай українською” – є шанс, що шукатимуть). еххх

   Подобається

   1. Та хоча б сторінку створіть в ФБ чи ВК, і вже була б користь. Я випадково дізналась, і була дуже здивована, що так тихо вийшла ця книжка.

    Подобається

    1. у середині квітня у Києві буде книжковий Медвін, поєднаний із Євроконом. я подивилася: там навіть доповіді про епіку у фентезі буде. цікаво, попрокидаються до того часу?

     Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s