про ляльок, ринки та емансипацію

Переглядаючи статтю про Штеффі (німецьку барбі-сайз ляльку,від якої в наших крамницях фіг сховаєшся), зачепилася оком за те, що товариши німці штурмують близькосхідні ринки. Внутрішній голос намагався неполіткоректно пожартувати, але вольовим зусиллям був змушений замовкнути. Тим паче сайт Сімба-мідл іст виглядає ніби спокійно, ніби стандартно, але. Звичайно, найкраще там – “ексклюзиви”!

Про близькосхідних ляльок у хіджабах я багато чула, трошки бачила у гуглі і навіть думаю попросити в якості з-єгипетського сувеніру. Але що таких ляльок ще й німці (ну гаразд, німецька дочка) роблять, не здогадувалася. Ось така у Сімби мила Джаміля.

Кожен заробляє, як тільки може – сказала я внутрішньому голосу.
Проте виявилося, що в Джамілі (окрім милих і ретельно вдягнених подружок) є… ееее ну не бойфрендом жеж його назвати! Джаміль, коротше кажучи.

Ринок, нагадала я внутрішньому голосу. Традиційні цінності. Конкуренція. Мабуть, продаються гарно. Недарма ж Барбі скільки десятків років в наречених ходе, а Джаміля за офіційною легендою із Джамілем вже й одружилися, й діточок мають.
Але не все так влобно, як виявилося.
Бо окрім чоловіка та діточок у Джамілі ще є…

Жахливо рожевий, але мерседес.Ну, можна й з такого боку заходити, чом би й ні, погодився внутрішній голос… Цікаво, в Саудівській Аравії Джаміля із машинкою продаються? Давно? Гарно?..

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s