Лего-фігурки: 17-та серія, трішки бетменоманії та одна велика мрія

Днями подумала, що я цьогоріч заборгувала собі вже 5 лего-фігурок, і тут збагнула, що майже півроку не писала про міні-фіги! Мені соромно. Особливо, зважаючи, що від останнього запису минуло вже дві серії: один спецвипуск і одна регулярна.

Оця 17-та серія – це просто якесь свято стандарту. Персонажок все ще 5 з 16, і всі вони… доволі очевидні. Де, де оригінальність?

Цього разу маємо:

шеф

  • шеф-кухарку, симпатичну, але нічого особливого;

інстр

  • інструкторку з танців – таки справді 1980-ті в моді;

вет

  • ветеринарку – не вперше, але кроличок дуже няшний;

мет

  • дівчинку-метелика – що це було?

ельф

  • і ельфійську воїтельку – нарешті щось таке, за чим хочеться полювати!

Інша лінійка, що я її майже випадково оминула – це спеціальний реліз до мультиплікаційної лего-версії бетмена. Окраса серії – це сам Бетмен в багатьох варіантах (деякі з них химерні). Але трішки коміксового жіноцтва там теж є. І, оскільки на сайті до назви кожної фігурки дбайливо приліпили ТМ – то подаватиму в оригіналі.

Отже там є:

b6

  • Pink Power Batgirl

b4

  • Barbara Gordon

b5

  • Orca

b2

  • The Mime

b3

  • March Harriet

b1

  • Nurse Harley Quinn.

Тепер думаю, чи потрібна мені Гарлі…

А от що мені точно потрібно, так це набор “Жінки НАСА”. Ніби-то в березні оголосили, що всі ступені підготовки він пройшов-таки і наприкінці 2017-го чи у 2018-му піде в тираж. Проте невідомо, чи буде цей тираж справді масовим. У будь-якому раці – півцарства за.

2562096-o_1anri7p8hmfm1oa74nc1hh5in57-thumbnail-full

Про проект – докладніше.

3 thoughts on “Лего-фігурки: 17-та серія, трішки бетменоманії та одна велика мрія

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s