Лего-фігурки 15 серії. Традиції перемагають

Новому року – нові міні-фіги. Я їх люблю, а вони мене бісять. У черговій – вже 15-тій – серії колекційних мініфігурок LEGO персонажок знову лише 5 з 16 (це вже, схоже, добра традиція, продумую умови парі щодо “Скільки років має минути, щоб їх стало нарешті вісім?”).

А ще традиції спрацювали і в персонажному ключі. Ні, фігурки веселі й прикольні, але більшість з них – нуднувато-прогнозовані. Маємо три очевидні варіанти, один нейтральний (я їх, до речі, дуже ціную, ті нейтральні фіги, що “могли б бути чоловічком, а зробили жіночку”) і лише один – несподівано-екзотичний. Хоча, з огляду на маскульт – щодо цього можна й посперечатися.

Таким чином, у серії №15 можна видивлятися:

 • балеринку. Знаю, що стереотипно, але там легенда починається зі слів: “Якщо ти хочеш бути граційною, як лебідь – тренуватися маєш, як кінь”. На хвилинку замислилася: а чи не подивитися тематичний міні-серіал “Плоть та кістки“…

1488x928_S15_Characters_Ballerina

 • наступна мрія Кепа Очевидність – Королева (але тут також розповідають щось приємне про “провідницю реформ”).

1488x928_S15_Characters_Queen

 • третій варіант – туземка. Звісно що із малюком. Хоча – вкотре вже! – всіляко підкреслюється, яку важливу роль вона виконує: є місцевою storyteller.

1488x928_S15_Characters_TribalWoman

 • четверта героїня цієї серії жінка-гицель, перепрошую, працівниця служби контролю за тваринами.

1488x928_S15_Characters_AnimalControle

 • ну а п’ята – моя улюблениця. Викрадачка дорогоцінностей. Мімімі! Хто ще згадав “Пастку“, де знімались Кетрін Зета-Джонс та Шон Коннері?

1488x928_S15_Characters_JewelThief

Усі інші фігурки можна подивитися тут.

 

6 thoughts on “Лего-фігурки 15 серії. Традиції перемагають

  1. ані хвильки в тому не сумнівалася ) але драматургічно то цікаво? чи воно більше для внутрішнього споживання втаємниченими

   Подобається

 1. і я дивилась, драматургічно якраз зайшло, історія б’є по емоціях ще й як, важко відійти, не додивившись до кінця. хоча відсутність хоча б одного позитивного героя розхитує нерви. це гарний (самою історією, візуальними частинами, героями, не дивлячись на їх збоченість) як не мене серіал, із помітними рисами американського способу розповідати історії – усе перебільшувати, але для перегляду варте. зараз взялись за “Моцарта у джунглях”, так воно не дивлячись на майже ідеантичний сюжет-патерн, схоже більше на казку у порівняння із “кістками”)

  Вподобано 1 особа

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s