Свято поруч. Мій перший букбокс – і це Bookowina

Цього року мої день-народженні подарунки виявилися трішечки нестандартними. Поки що жодної ляльки. І книжки стосиками ще теж ніхто не дарував. Але без нового читання не залишуся, бо серед основних подарунків знайшлася березнева коробочка від “Буковини”. Мімімі, мій перший букбокс ever!

DSCN4603

Насправді, я нечасто отримую геть несподівані подарунки (і не можу себе назвати фанаткою абсолютної спонтанності як концепції – радше навпаки), але це той випадок, коли сюрприз поводиться чемно. Обіцяли книжки і вино – маємо книжки і вино. Ідеальне жеж поєднання!

Першим з коробочки визирнув Кафка. Ні, не книжкова обкладинка. Сам Кафка – з листівки.

DSCN4605

Далі ще трішки інтриги…

DSCN4607

І от уже видно, що там має бути.

DSCN4609

Три (три!) книжки з категорії “Ні, я б не здогадалася купити їх сама!”. У моїх пошукових радарів специфічні налаштування, тому книжки письменників-чоловіків – це ще не виклик, але уже несподіванка. Нууу, подивимося, подивимося… Тепер маю шанс познайомитися з Італією, вином і привидом війни та Львовом дев’яностих. А от Спарк – це окрема історія. Майже в  теорії я знала, що “щось із Мюріел Спарк вийшло українською”, але чомусь вперто не натрапляла на цю книжку. Ну а тепер ура! Буде цікаво перечитати “Підбурювачів” українською. І я страшенно рада, що цю саркастичну шотландку почали видавати українською.

DSCN4611

І приємний бонус. Іспанське біле – так, це воно!DSCN4615

Уфф, приємно отримувати сюрпризи.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s