Вісник екранізацій. Новий вішлист у трейлерах

Попередній проект – ділитися пачечками цікавих трейлерів екранізацій кожні три місяці – чомусь спрацював не дуже добре. Власне… трейлерів не назбиралося. “Але ідея ж була непогана”, – переконувала я себе і вирішила час від часу все одне ділитися дражнилками до майбутніх фільмів. У компанії чекати веселіше!

У сьогоднішній добірці – трохи фільмів та трохи мінісеріалів. Є такий, що його вже можна подивитися, є кілька гарячих літніх новинок і є екранізація, на яку я чекаю вже кілька років. З неї і почнемо.

Мені трохи важко уявити собі екранізацію епістолярного роману, де суттєву частину шарму складала різна стилістика листів та невідповідність “листяних” очікуванням реальності, але… “Гернсійський клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння” знімали симпатичні люди, а знялися у фільмі люди ще симпатичніші. Подивимося, як воно буде. А, і коротко: це книжка про ретроспективний погляд на німецьку окупацію островів Ла-Маншу під час Другої світової війни – історичний факт, що його навіть не всі британці завжди беруть до уваги.

Далі у нас рімейк класичного діснеївського фільму, який я не бачила, але Емілі Блант в ролі Мері Поппінс – це спокуслива пропозиція.

І добірочка трилерів чи майже трилерів.

ВВСішний мінісеріал за мотивами “Випробування невинуватістю” Аґати Крісті. Кажуть, що дуже за мотивами. Але трейлер в трохи неочікуваній стилістиці південної готики чомусь змушує передивлятися його ще і ще. Ну, і як то часто буває з британцями – каааааст!

Нова екранізація австралійської класики піджанру “У дівочій школі сталося щось незрозуміле” з Наталі Дормер (їй личить). До речі, треба нарешті книжку прочитати!

І екранізація “Гострих предметів” Ґіліян Флінн з Емі Адамс в ролі Камілли. Теж південну маніячну готику можна ложкою їсти, але цікаво подивитися, як воно у візуальному форматі, бо роман сильно мене пробрав якраз викладом подій з точки зору героїні у дуже нестабільному психологічному стані.

І бонусний шостий трейлер – не екранізація, але фільм про письменницю. Про Мері Шеллі. Гаряче чекаю (хоча Шеллі у них…).

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s