Чи є життя без читацьких челенджів? Літній виклик від Goodreads

Майже півроку тому я впевнено відповіла на це питання, а тепер готова почервоніти, забрати відповідь назад і сховати її якнайдалі. Бо була пообіцяла у 2018-му читати лише давно наплановане і не встрягати в жодні додаткові читацькі виклики формату “Прочитай три книжки з жовтогарячою обкладинкою”, але…

Кілька місяців жила собі спокійно, але у травні завершився #VaennsМораторій і… моє повсякденне читання почало шалено буксувати. Нє, я читаю, я читаю оте бажане і давно наплановане, включно з тимчасово відкладеними американськими книжками, але… Але раптом стало не вистачати чогось дивного і шаленого, спонтанного та божевільного. То я трішки помикалася і вирішила спокуситися на симпатичний літній челендж. Тільки на своїх умовах.

Літня версія Summer Reading Challenge від Goodreads існує у двох варіантах: більш розслаблений та більш гардкорний. Ну, я була би не я, якби хоч колись обирала легші шляхи. Отакий вигляд має гардкор.

1525808602-1525808602_goodreads_misc

31 “базова” книжка плюс 13 бонусних – це цілком собі середньостатистичне читацьке літо. Але пункти місцями аж занадто екзотичні чи занадто… важкопідйомні, тому я собі урочисто пообіцяла: читатиму те, що читається. Тобто, не підганятиму навмисно, не шукатиму затято (як то було з Якабу Бінго минулого року), просто читатиму те, що і так збиралася. І буде цікаво подивитися, чи знайдеться з мого списку читання щось, що підійде під ці пункти. Під більшість бонусних точно знайдеться. А от щомісячні відтинки шляху мають перетворитися на те ще родео. Але тут же головне, аби було весело, а не аби задовбатися, правильно? Ну, і як годиться, раз на місяць розповідатиму, як воно все йде.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s