Tomb Raider Barbie: панянка з льодорубом

Останні два роки моє лялькове колекціонування перебувало у стані “Пацієнт радше мертвий”: колекція оновлювалася мінімально і переважно за рахунок цікавих ігрових релізів. Я старанно збирала лінійку Фешіоністас з різними типами тіл (таки зібрала ще наприкінці минулого року, показувати?) і призабула про колекційні релізи. З двох причин. Одна – очевидна – курс гривня-долар. Інша – ну от якось не було у 2017-му таких ляльок середньої цінової категорії, що вмерти й не жити. 2018-й в цьому сенсі щедріший, таких барбі буде. Одна з найнайбажаніших зараз до мене їде,  а сьогодні покажу попередню спонтанну покупку. Ніколи не думала, що мені знадобиться лялькова версія Лари Крофт, але я сходила на фільм, придивилася до ляльки, натрапила на неї на Амазоні в момент знижки… І завєртє…

l6

Tomb Raider Barbie – це типова лялька за кіноліцензією: порівняно недорога, належить до найтиражнішого колекційного типу (Black Label), зате – як останнім часом водиться – має портретний молд. Так, цю панянку ліпили з Алісії Вікандер.

І оскільки Лара у нас екшен-героїня, то вона має відповідний ролі (в усіх сенсах цього слова) і функціональний аутфіт. Маєчка, штані з правдешніми кишеньками (в ігрових релізах такого останніми роками не дочекаєшся), чобітки. Єдине зауваження – стопа в ляльки “під каблук”, тому чоботи сидять трохи дивно, але самостійно стояти вона може. Ну, і певний плюс в тому є – можна перевдягати Лару під інші ролі Вікандер, там, де вечірні туфлі потрібні.

l3

Додаткова комплектація: мапа, татків записник, льодоруб.

l1

Лук та стріли не додали. Навіщо тоді було розмальовувати руку під перев’язь – не зрозуміло, але у нас є, в кого лук позичити.

l7

Ага, у барбі-версії Кетніс Евердін першої хвилі (коли вона ще не була портреткою Дженіфер Лоуренс). До речі, зверніть увагу, як за кілька років змінилися скульпти тіла. Кетніс має стандартне на той момент шарнірне тіло – не дуже реалістичне в пропорціях, але то було типове “Дякуємо, що хоч щось гнеться”. Натомість Лара Крофт зроблена на сучасному тілі Articulated, що його використовують для “атлетичних” колекційних релізів – наприклад, Диво-Жінки та інших амазонок з фільму. Ну це вже ж геть інший рельєф!

l8

І ще трішки фото. Ловила напівтіні, в яких лялька найбільше схожа на прототип.

DSCN5540

l5

l4

Хороша вийшла дівчинка, треба буде її якось на природі фотовигуляти.

Більше інформації про ляльку – на офіційному сайті.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s