Barbie Inspiring Women Katherine Johnson Doll: трішечки NASA в ляльковій кімнаті

Поки весь ляльковий світ з ентузіазмом чекає анонсів продовження серії Barbie Inspiring Women (кажуть, там буде Роза Паркс), я нарешті вполювала один з минулорічних релізів. Барбі-Фріда Кало в мене вже є, барбі-Амелія Ергарт підскочила в ціні більш, як в два рази, тому поки що лишається недосяжною, а от хороший цінник на барбі-Кетрін Джонсон таки вдалося спіймати якраз під день народження. Дві ляльки – це не три, але уже видно, що серія в процесі колекціонування.

DSCN8861

Результати розпакування та дрібні деталі:

  • Inspiring Women – це серія для дитячого колекціонування, тому тут приділяється максимум уваги месиджу “Диви, яка рольова модель!”. Кожна коробка має біографічну довідку про героїню, в якій коротенько розповідається, що й до чого. У цьому конкретному випадку – про видатну науковицю-обчислювальницю космічних польотів.

DSCN8865

  • а от з деталізацією тут по-всякому. Цікавий момент: з трьох ляльок, що вийшли на сьогодні, лише барбі-Фріда має портретний молд (тип відливки обличчя). Барбі-Амелію та барбі-Кетрін релізнули на стандартних. І якщо у випадку з Амелією Ергарт видно, що намагалися хоч якось підігнати під фото прототипа, то з барбі-Кетрін є маленька проблемка. Вона більше схожа на пом’якшену версію акторки Тараджі Генсон, яка зіграла роль Кетрін Джонсон у фільмі “Приховані фігури“, аніж на портрети самої героїні. Це по-своєму навіть логічно, але… Дещо мені муляє, а проте дочекаюся наступного релізу – і тоді вже поговоримо про це докладніше.

DSCN8872

  • ще один спірний момент – порівняно бюджетні ляльки для дитячого колекціонування… це дешево і спрощено. У цьому випадку не сердито, хоч якийсь плюс. Але всі аксесуари пластикові, сукні спрощеного крою, деталізація доволі умовна. Тим не менш, лялька вийшла дуже симпатична. А ще я думала, що вона в рожевому, а на практиці виявилося, що радше у світло-бузковому. Це величезний плюс, у мене з більшістю відтінків рожевого естетична несумісність.

DSCN8875

  • і трішки близьких планів. Мікро-пропуск.

DSCN8883

  • барбі-Кетрін без окулярів. З окулярами був сюрприз-сюрприз – їх пришили до волосся. Товстою чорною ниткою. Я з таким вперше стикаюся.

DSCN8897

Попри певні особливості дизайну та технічної реалізації, лялька вийшла неймовірно милою і серйозно прикрасила мою колекцію. А ще я з подивом зрозуміла, що з колекційних релізів вона в мене перша AAB (african-american barbie), інші – ігровушки нового покоління.

І ще один портретик напам’ять.

DSCN8891

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s