Арсенал-2019: нові видавці, тусовка, сподівані і несподівані книжки

Минулого року “мій Арсенал” був доволі радикальний – одна субота, але майже від дзвоника до дзвоника. Цьогоріч фрилансерський статус дозволяв ні в чому собі не відмовляти, поки в дедлайни вкладаюся. Тому Арсенал-2019 перетворився на кількагодинний денний забіг у п’ятницю, спецвиїзд на позаарсенальну презентацію того ж дня та нічогеньку таку суботу. Чим запам’яталися ці два шалені дні?

  • порушеною обіцянкою “Я майже нічого не купую на місці”. Минулого року вдалося дотриматися, цього року вийшло… По-всякому. У перший день я героїчно спустила майже всі гроші на чотири найбажаніші книжки і… І в суботу прийшла з наступною порцією гривень і забаганок. Все, що можу сказати на своє виправдання: щось пішло не так після відвідин стенду АССИ, де мені все найцікавіше просто подарували. А раз уже є важкенький пакетик, то… (см. під катом)

  • звернула увагу на те, що стає все більше цікавих стендів, ще більше додаткових засобів привернення уваги, а ще – все більше цікавих нових малих видавців. З мейджорами все ясно, а от подивитися наживо на “темних конячок” – це дуже цінна можливість.
  • івентів цього року було багато, але вони не були… Такими, щоб аж розірватися. Власне, за ці два дні у мене тільки на одному часовому слоті міг виникнути конфлікт інтересів, але кінець кінцем нікуди я не пішла. А от на що звернула увагу, так це на мінімальну кількість подій, куди прагнули потрапити абсолютно всі. Схоже, найближчими до цього були презентація другої “Франчески” та шалена масова автограф-сесія дитячих авторок й авторів.
  • як і минулого року, Арсенал був не про івенти, не про покупки, а про потусуватися (на Форумі я відвідую значно більше подій, мене там близькі дисциплінують). Тільки цього разу це була колекція експрес-побачень – іноді на бігу, іноді – через пів зали.
  • уперше зблизька поспостерігала, як діє принцип “А ще подивіться оцю книжку, якраз он у нас авторка її може підписати”. Люди – ви герої! А я б здохла.
  • долучилася до квесту “Нагодуй голодну авторку за півгодини до презентації”. Успішно.
  • переконалася, що виданню sf&f в Україні все ж таки потроху кращає. А ще радісно спостерігала, як інші купують книжки, в яких я ще трішки сумніваюся. Ура вузькому, але прекрасному колу, де завжди є на кого спертися, з ким випити каву і обмінятися жартами для своїх.
  • розвіртуалилася з чудовими людьми, які зробили шикарний “Чайний канон. Це було дуже круто – просто порозмовляти з людьми, які горять близьким інтересом.
  • уперше в житті підписувала книжки. Єп, “Мандруарій” вийшов, он він на фото, наша колективна прєлєсть. Презентація була чудова – і дуже весела, шкода, що не всі змогли долучитися.

А шикарний вийшов Арсенал, як подумати! А! Головний слайд з кодовою назвою “Коли підарсенальні книжки ледь влізли на одну поличку”.

DSCN9348.JPG


Лайкнути пост гривнею на нові книжки можна за посиланням

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s