До Дня Святого Патрика. Барбі з ірландським колоритом

Навколо-ірландські колекційні барбі, як на мій смак, одні з найбільш вдалих. Сама я, на жаль, маю лише одну таку – Принцесу Ірландії із багаторічної колекції початку 2000-х.

84869370c83ef87e4fdc03f948e05c38

А хочеться мати майже усіх. Тому, на честь свята спробую підманити удачу. А раптом протягом наступного року котрась поповнить-таки колекцію?

Ірландські барбі бувають ще такі:

Найперша тематична колекційна Барбі є моєю ровесницею – побачила світ вона у 1984 році, і зараз цінується за не дуже популярний нині молд Стеффі.

irish84

Друга за рахунком Irish Barbie з’явилася вже у середині наступного десятиліття – у 1995-му.

irish-95

Далі в базовій колекції “Ляльки світу” довго нікого не було… якщо не рахувати оцього спільного випуску малечі. Набор із Келлі-ірландкою вийшов у 2005 році.

irish-kelly

І наступний випуск – вже 2011-й. Тут Барбі склав компанію якийсь питомо ірландський песик. Досі жалкую, що не купила цю ляльку – вона й у наших крамницях траплялася.

ireland-2011

Але протягом оцих всіх років все було не так сумно, бо кілька “дотичних” колекцій включали в себе ірландський колорит. Окрім принцесячої колекції таку ляльку обрала для себе й лінійка Festivals of the World. Отакий вигляд має Irish Dance Barbie.

irish-dance

Але ще раніше Маттел запустили недешеву на старті (і запаморочливо дорогу на вторинному ринку) колекцію “Легенди Ірландії“. До неї мають прямий стосунок:

Дві Faerie Queen, що відрізняються кольором волосся та тиражем (брюнеток – менше 1000 екземплярів на весь світ).
faerie-r-2004

faerie-b-2004

Тим ж самим 2004 роком датована і The Bard Barbie – казково красива лялька із доволі непристойним цінником.

bard-2004

Протягом кількох наступних років колекцію примножили:

Spellbound Lover Barbie (Ізольда, якщо іменувати її через більш відому версію легенди) – 2005 рік.

isolda-2005

Героїня одного з найсумніших ірландських міфів – Deirdre of Ulster Barbie (2007). Дейдре теж платинового лейблу і трапляється на ібеї за грубі “від шістсот баксів”. Недосяжна мрія, тобто.

deirdre-2007

А остання лялька колекції – богиня кохання Áine Barbie (2008) є, мабуть, моєю найзаповітнішою ляльковою мрією (разом із ще десятком рідкісних ляльок). Вона не аж така дорога, але з огляду на курс теж малодосяжна.

aine-2008

Ну й нарешті – суто тематична Барбі для цього дня. Уже кілька років тому Маттел запустив колекційну лінію ностальгійних “святкових” барбі – почали із Гелловіну, а 2015-го дошкандибали до Дня Святого Патрика. Отака є Shamrock Celebration Barbie.

shamrock

Do want!

2 thoughts on “До Дня Святого Патрика. Барбі з ірландським колоритом

    1. насправді барбі не так вже й часто бувають дорожчими за 150-200 баксів – хіба що там щось дивовижно цінне з точки зору колекціонерів, що спеціалізуються на чомусь конкретному. але всяке буває.

      дяки, будемо вірити в краще )

      Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s