Географія читання-2017: Другі три місяці

Учора, засинаючи, я раптом усвідомила жахливе! Липневий режим “Я така затуркана, така затуркана” не тільки вбив будь-яку подобу регулярності оновлення блогу, але й завадив зробити прості “календарні” речі. Мені дуже соромно і я спробую виправитися: і про все підчитане написати, і нарешті чергову порцію для #ФабулаКнигоманія2017 закрити, і вішлисти оновити, і про класну настолку розказати, поки ми з нею не розлучимося через ремонт. Але спочатку треба розповісти про перебіг щоденного читання в географічному розрізі. Хвалитися нема чим – одразу скажу чесно.

Три місяці тому йшлося про 15 різних країн походження текстів, і для першого кварталу то був такий звично-нормальний результат. Але далі шляхетні плани щодо “читати менше американського” чомусь зруйнувалися. І тепер на квартальний результат без сліз не глянути. +4 країни… З цим ще треба змиритися.

My Reading List’s Travel Map

Отакий вигляд має катастрофа. Усе ще пустка замість Африки, пустка замість Південної Америки, пустка замість Центральної Америки. Одна очевидна плямка в Азії – це не привід пишатися. Ну, хоча б потроху Європу замальовую.

Нові країни – це:

  • Данія – подякуємо Мікові Вікінгу та його книжечці про хюґе.
  • Нова Зеландія – а тут доволі несподіваний Ділан Горрокс з графічним романом про коміксистів.
  • Росія – я нарешті прочитала “Автохтонів” Марії Галіної.
  • і Японія – як часто бува, виручив Харукі Муракамі.

До клубу популярних країн (з яких прочитано по дві й більше книжок) долучилися Німеччина, Польща та Швеція – теж без сюрпризів. Піду ще трішки постраждаю в куточку та повернуся до читання фінської книжки. У третьому кварталі хоча б оце +1 буде.

PS: у віковічних перегонах США випереджують ЮКей на 14 “корпусів”. Цього року тут безнадійно.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s