Форум-2017. Як скласти мінімальний вішлист і майже не вийти за його межі

На 24- Форум видавців я їхала до Львова з холодним серцем і крижаними намірами: відвідувати презентації, зустрічатися з друзями, майже не купувати книжок. Цьогоріч я випробувала на Книжковому Арсеналі принцип “Склади вішлист і випиши з нього десяток назв на аркушик. Тільки таких назв, що вмру, як прямо зараз не прочитаю. От їх і можна купувати”. На Арсеналі принцип спрацював перфектно, на Форумі… На Форумі траплялися варіанти. Наприклад, одну дуже бажану книжку я не купила, бо банально не знайшла стенд видавництва. А також список поповнили дві книжки, про які я запізно взнала. Одну купила, іншу мені подарували – вийшло майже ідеально. Це як не зважати, що уже стартували післяфорумні закупи формату “Ну не тягти ж це було зі Львову!”.

Загальна фотка суто форумних надбань вже з’являлась в Інста:

DSCN3769
Композиція “Книжки, шкарпетки, братів пилосмок”

А під катом будуть портретики усіх надбань із поясненнями: чому саме ці книжки потрапили у “залізобетонний” вішлист.

DSCN3799

Колір магії” – бо треба не мати серця, щоби не купити свіжовидрукованого Пратчетта з першого разу, коли його побачила. Я дуже рівно дихаю до циклу про Рінсвінда, але (див. вище). “Правду” поки що не купила (маю паперову російську, якшо чесно).

DSCN3795

Охайні прописи” – бо це найочікуваніша українська новинка. І це Сняданко. І Василь Вишиваний. І альт’історія. І слова авторки, що це книжка про сильних жінок. І… Там багато причин направду.

DSCN3796Кулемети й вишні” – бо у Шабловського я читаю все, що виходить українською. А тут ще й тема дуже дражлива.

DSCN3797

Божество різанини” – бо давно хотіла прочитати цю п’єсу, а потім в #YakabooBingoAutumn з’явилося відповідне завдання, і я вже майже купила електронку, аж раптом подумала, як класно “Колекція театральна” оформлена. Це серія, що її хочеться зібрати на поличці. Тож буде “Мілеві Айнштайн” компанія.

DSCN3800

Ева спить” – бо хотілося італійського, і дуже радує, що серія “День Європи” жива-здорова.

DSCN3789

У темряву” – бо серія “Голоси Європи” має дуже перспективний присмак, а це єдина на сьогодні книжка з неї, написана жінкою. А ще там майже всі розділи називаються за лікарськими рослинами.

DSCN3784

Сараєво для початківців” – бо я люблю балканських письменників, роками читаю книжки про те, як мирні жителі виживають під час війн, а тут автор – очевидець облоги Сараєва, і вийшло два в одному і ще набагато більше.

DSCN3791

Українки в ГУЛАГу” – бо як бачу цікаві видання від Інституту народознавства на ярмарку – то хапаю одразу, бо потім можна буде ще довго шукати. А ще привезла зі Львова автограф Оксани Кісь. Спеціально під це діло звозила туди “Українських жінок у горнилі модернізації“.

DSCN3790

Зелене яблуко, срібні мечі” – бо отакого формату літературний регіоналізм мене дуже тішить. А ще тут цікава авторська команда. А ще я дуже шалено люблю читати есеї та подорожні нотатки Лади Москалець, і паперова книжка стала нарешті чудовим приводом випросити автограф.

DSCN3787

Магда і вітер” – бо малюнки Ірини Мориквас я також люблю.

DSCN3798

Амулет Самарканда” – бо ідею видавати не-американське фентезі треба всіляко підтримувати. А ще у видавництві припускають, що успішні продажі “Бартімеуса” можуть призвести і до видання циклу “Локвуд“. А оцей мені дуже потрібен!

З базовими вішлистом – все! А це вже післяфорумні докупки:

DSCN3792

Забагато щастя” – бо не читати Манро вже якось непристойно.

DSCN3793

Подив і тремтіння” – бо захотілося перечитати, і ніби є на поличці російське видання, але щось воно не тішить. А тут книжка така красива і намір правильний. Більше, більше Нотомб!

“Отаке”. Майже утрималася в межах вішлисту і не купила жодної американської книжки (хоча над “Темними кутками” уже ледь не зірвалася). Я ж розумничка, правда?

 

6 thoughts on “Форум-2017. Як скласти мінімальний вішлист і майже не вийти за його межі

 1. Розумничка!

  Ніяк свої не сфотографую. Зацікавило про лікарські рослини. Щось ту серію я тільки в онлайні поки бачила, треба помацяти.

  І класні фоторуки!

  Вподобано 1 особа

 2. А у якому видавництві вийшло “Зелене яблуко, срібні мечі”? Гугл щось не признається) Я про цю книжку не знала, але теж дуже люблю Ладині подорожні нотатки і загалом цей жанр)

  Подобається

  1. “Піраміда” ) У Лади там есейчик про добромильських євреїв, а загалом – тексти, на перший погляд, всякі – і художні, і нехудожні, і багато Галини Пагутяк та Галини Вдовиченко.

   Вподобано 1 особа

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s