Географія читання-2017. Треті три місяці

Цього разу я згадала про квартальний звіт не в середині наступного місяця, а всього лише під кінець першого тижня. Однозначно – прогрес! Із самою географічною статистикою, щоправда, прогрес не дуже, але є. І найобразливіше це те, що одна з найекзотичніших країн вже піде в залік наступного тримісяччя – бо я лише вчора чергову книжку дочитала. Ну, але. Що у нас було на початок жовтня?

My Reading List’s Travel Map

Get your own travel map from Matador Network.

Плюс чотири країни до попереднього результату. Дві “другого ешелону” – бувають _майже_ кожного року, але не в перших рядах. Дві – правдива екзотика. І це у мене:

  • Антігуа і Барбуда – я нарешті прочитала хоч щось (власне, “Люсі“) у Джамейки Кінкейд.
  • Боснія і Герцеговина – а це вже дякувати Озрену Кебо.
  • Фінляндія – “Щоденник чайного майстра” Емі Ітяранта доклався (дуже симпатичний маленький роман, поки що зараховую в найкращу підліткову апокаліптичку року).
  • Чилі – тут без сюрпризів, це знову Альєнде.

Країн, звідки моє читання не вилазить, теж побільшало. До числа місць походження двох і більше книжок з прочитаного додалися Австралія, Австрія та Росія. А в головному забігу року США вирвалися вперед на 29 “корпусів”. І це я заборонила собі купувати американські книжки!

Під кінець року мапа буде помальована краще – одну книжку, про яку йшлося вище, прочитала, ще одну дочитую, ще три – в найближчих планах.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s