Навіть коли ніби зупинилася на якомусь конкретному ляльковому форматі для колекції – важко буває не дивитися в якийсь інший бік. Оскільки я фанатка 1:6 і на орієнтальній стилістиці схиблена лиш трішки менше, аніж на кельтиці, моєю альтернативною колекцією мрії – “Кого би я збирала, якби не Барбі” – вже кілька років є китайські Kurhn. І нарешті, нарешті вчора теорія перетворилася на шматочок практики. У мене є Курнятко! Одразу колекційне, одразу ексклюзив торговельної мережі, та ще й чесно привезене як подарунок з Китаю.
Коротенько: Kurhn – це чергова “наша відповідь барбі”, але напрочуд успішна. Перші курнятка з’явилися у 2004 році. Відпочатку йшлося про ігрову ляльку лоліта-стайл: тендітна фігурка, підліткова легенда, костюмчики няшної старшокласниці. Але порівняно швидко виробники оцінили “культурно-дипломатичний” потенціал ляльки. І окрім лімітованих лінійок в кооперації з відомими брендами (Діснеєм зокрема), що вписуються в базову стилістику бренду, ще й почали активно розробляти фентезійні та історичні колекції. І саме вони – ті фантастично красиві ляльки, на яких я роками медитувала на Аліекспресі. А тепер от маю.
Моє перше Курнятко – Taohua Fairy – Фея персикового цвіту. І як правдешня квіткова феєчка має романтично-фентезійне серпанкове вбрання в біло-рожевих тонах. Усі фото під катом.
Kurhn на зріст приблизно як барбі – мають 27 сантиметрів плюс пару сантиметрів на підставку.
Стандартом колекційних версій є складні зачіски та багатошарові шати. У моєї красунечки два шари серпанку на шовковому чохлі та ще й фатинова нижня спідниця є. Основний шар серпанку розписаний квітками та вишитий пелюстками. Робота, скоріше за все, ручна.
І до деталей дизайнери також ставляться уважно.
Усі Kurhn – і ігрові, і колекційні – можуть траплятися в двох варіантах: з обмеженою гнучкістю (а-ля стандартна барбі), або в шарнірній версії. Шарнірні помітно дорожчі, але це не є обов’язковою ознакою більш коштовних колекційних ляльок. Моя, щоправда, шарнірна.
Збалансований образ, ніжний розпис обличчя…
Хіба вона не красунька?
Тепер шалено хочу ще, начувайтеся барбєйки!
PS: ви могли бачити схожих ляльок і в наших великих іграшкових крамницях. Але саме Kurhn треба вишукувати (знаю одне гарне місце в Києві, тільки ціни там лячні). Більш-менш помітно на ринку представлена російська “дочка” Kurhn, що виходить під брендом Sonya Rose. Симпатичні ляльки, але більш дитинні і з дизайном там навіть у найдорожчих версіях сильно “труба поніже”.
яка ж класнюча! не любитель ляльок, але ця вже дуже – дуже!
ПодобаєтьсяВподобано 1 особа
вона на межі категорій “лялька” та “статуетка”, але справді – дуже-дуже класна, і вбрання таке деталізоване, ух!
ПодобаєтьсяПодобається