Goodreads Summer Reading Challenge. А липень вже нічогенький

Липень майже завершився, вже можна підвести порцію підсумків літнього читацького челенджу від ГудРідз. Як я і сподівалася, другий місяць минув жвавіше. І читала не принципово більше, і не сказати, що багато уваги приділяла тому, щоби під пункти щось годилося – мабуть, цього разу з критеріями більше пощастило. Бо, як не крути, вийшло закрити 9 квадратиків з 11. Але деякі… троха умовно.

grsc_july

Наші переможці:

Get Your Grill On: у пункті “Книжка з літніми рецептами та/або про літні вуличні заняття” конкурентів не мала – “Моє (не) надто досконале життя” Софі Кінселли всіх перемагає вже на старті. Ще б пак, це роман про те, як відкрити успішний кемпінг вищої цінової категорії.

Backyard BBQ: книжкою про літні сімейні воз’єднання призначаю “Життя за життям” Кейт Аткінсон – сімейних збіговиськ там багацько, літні серед них також є.

The Colors of Summer: раз Кінселла вже зайнята, головною зеленою книжкою буде “Смарагдова книга” Керстін Ґір.

Red, White, and Blue: серед усіх можливих варіантів вирішила нарешті прочитати “Темно-синий” Голлі Шиндлер. Воно не стільки про колір, скільки про інше значення слова blue – але там, зрештою, ще й про художниць (є відгук на ГудРідз).

Funny Bone: гумористична книжка доволі очевидна – Herding Cats Сари Андерсен, третій том графічних мемуарів бруклінської коміксистки.

Embrace Your Inner Geek: а тут вже починаються цікавинки. Волею… А, своєю власною волею книжкою про гік-культуру призначаю другий том Сендмена – “Ляльковий будинок“. А просто там зліт маніяків описано, як такий класичний фендомівський конвент, що над деякими сторінками мене хапала нервова гикавка (є відгук на ГудРідз).

I Feel a Breeze: з книжкою про нудистів ще веселіше, вони в мене не ідейні, а… культурно-етнографічні. Вирішила записати сюди “Тропик Змеев” Марі Бреннан (про перші два томи “Мемуарів леді Трентє окремий пост). От навіть цитатку-обґрунтування додам.

Нагота, как выяснилось, очень скоро становится скучной банальностью, если воспринимать ее без возмущения.

Beach Bum: з книжкою-пляжним читанням вийшло трішки ніяково, бо типове _воно_ під кінець збрикнуло і відмовилося уповні виконувати свої функції. Енівей, все одне вважаю, що “Славетне життя Ей-Джея Фікрі” сюди годиться – це розповідь про власника книгарні в маленькому курортному містечку.

Sand Between My Toes:  а в “пляжну” за змістом книжку зараховую “Бруклін” Колма Тойбіна – там кілька ключових епізодів крутяться навколо відвідин пляжів або підготовки до них.

Отакий був липень. Нові додаткові пункти не викреслювала, хоча щонайменш один можна було б.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s