Липень майже завершився, вже можна підвести порцію підсумків літнього читацького челенджу від ГудРідз. Як я і сподівалася, другий місяць минув жвавіше. І читала не принципово більше, і не сказати, що багато уваги приділяла тому, щоби під пункти щось годилося – мабуть, цього разу з критеріями більше пощастило. Бо, як не крути, вийшло закрити 9 квадратиків з 11. Але деякі… троха умовно.
Наші переможці:
Get Your Grill On: у пункті “Книжка з літніми рецептами та/або про літні вуличні заняття” конкурентів не мала – “Моє (не) надто досконале життя” Софі Кінселли всіх перемагає вже на старті. Ще б пак, це роман про те, як відкрити успішний кемпінг вищої цінової категорії.
Backyard BBQ: книжкою про літні сімейні воз’єднання призначаю “Життя за життям” Кейт Аткінсон – сімейних збіговиськ там багацько, літні серед них також є.
The Colors of Summer: раз Кінселла вже зайнята, головною зеленою книжкою буде “Смарагдова книга” Керстін Ґір.
Red, White, and Blue: серед усіх можливих варіантів вирішила нарешті прочитати “Темно-синий” Голлі Шиндлер. Воно не стільки про колір, скільки про інше значення слова blue – але там, зрештою, ще й про художниць (є відгук на ГудРідз).
Funny Bone: гумористична книжка доволі очевидна – Herding Cats Сари Андерсен, третій том графічних мемуарів бруклінської коміксистки.
Embrace Your Inner Geek: а тут вже починаються цікавинки. Волею… А, своєю власною волею книжкою про гік-культуру призначаю другий том Сендмена – “Ляльковий будинок“. А просто там зліт маніяків описано, як такий класичний фендомівський конвент, що над деякими сторінками мене хапала нервова гикавка (є відгук на ГудРідз).
I Feel a Breeze: з книжкою про нудистів ще веселіше, вони в мене не ідейні, а… культурно-етнографічні. Вирішила записати сюди “Тропик Змеев” Марі Бреннан (про перші два томи “Мемуарів леді Трент” є окремий пост). От навіть цитатку-обґрунтування додам.
Нагота, как выяснилось, очень скоро становится скучной банальностью, если воспринимать ее без возмущения.
Beach Bum: з книжкою-пляжним читанням вийшло трішки ніяково, бо типове _воно_ під кінець збрикнуло і відмовилося уповні виконувати свої функції. Енівей, все одне вважаю, що “Славетне життя Ей-Джея Фікрі” сюди годиться – це розповідь про власника книгарні в маленькому курортному містечку.
Sand Between My Toes: а в “пляжну” за змістом книжку зараховую “Бруклін” Колма Тойбіна – там кілька ключових епізодів крутяться навколо відвідин пляжів або підготовки до них.
Отакий був липень. Нові додаткові пункти не викреслювала, хоча щонайменш один можна було б.