Чорноп’ятничні знижки майже відгули, але я була героїнею, я нічого не купувала. Воно стільки ще всякого з Форуму недочитаного, що якось і невдобно. Але попереду свята, а це означає, що час укладати вішлист до Різдва. Дещо з цих книжок я вже помацала на Форумі, але з якихось причин не купила. Дещо – вийде тільки ген-ген у наступному році. Але хочеться все.
Те, що варто було купити, але ще не встигла:
- мандрівний епістолярій Софії Яблонської

- мемуари білоруської шляхтянки XVIII століття – яскраву біографію мала жінка
- “Персеполіс. Я все ще не купила “Персеполіс”
Те, чого раптом закортіло:
- українською (нарешті!) почали виходити детективи мами Ро. Таке треба брати одразу, думаю, я вже майже готова до перечитування (перегляд екранізації спонукає). І вже маю книжку.
- роман про повоєнний квартал Маре (і цю книжку маю)
- з категорії “О, на щастя не встигла прочитати, хоча давно планувала” – ще одні мемуари, цього разу – Патті Сміт
- Отессу Мошфег теж планувала була читати, як тільки її видали, але… ну, не склалося. А тепер вже мушу (і цю)
- а, і з категорії “Мушу”, тобто куди я подінуся з цієї субмарини – золотко наше Мара Барров повертається з третім томом!
- ще хочеться дві нові книжки про видатних жінок – продовження українського проекту та черговий перекладний (першу з них вже прочитала)
- трішки модного підліткового
- трішки цікавого дитячого
- і – найподарунковіший варіант (якщо не рахувати Пратчетта) – нова, цього разу знову зимова, книжечка про Туконі (уже маю)
На що я шалено чекаю:
- на постмодернове вікторіанство “Змія з Ессексу“. Відколи побачила перший анонс, отак і чекаю. Кажуть, у січні уже буде (і оцю маю)
Хм, ялинку ставити поки що зарано. Мабуть, піду хоч книжкову шафу гірляндою оплету.