Географія читання-2019. Перші три місяці

Виборча лихоманка вплинула не лише на те, що останніми днями я майже не читаю. Я ще й не пишу, причому особливо цинічно: геть забула, що це ж перший квартал минув і треба ділитися географією читання. Хвалитися, правда, нема чим. От взагалі. Десятка країн, всі до сліз очевидні.

My Reading List’s Travel Map

My Reading List has been to: Australia, Canada, Germany, Ireland, Malaysia, Spain, Sweden, Ukraine, United Kingdom, United States.
Get your own travel map from Matador Network.

На цьому місці зазвичай список екзотики, але яка тут екзотика! Жодної південноамериканської країни, жодної африканської, з Океанії лише стандартна Австралія, з Азії – лише стандартна Малайзія. Знаю, звучить трохи дивно, але є звідтам кілька письменниць, за творчістю яких я уважно стежу. А в Європі єдина радість – Іспанія порівняно рано на мапі замалювалася. Зате Швеція за всіх скандинавів віддувається (гаразд, вчора я дочитала норвезьку книжку, так що там не все безнадійно). Що відбувається з читацькими Балканами та Центральною Європою – загадка навіть для мене. Географічна криза якась!

По дві і більше книжок читалося з таких країн: Велика Британія, Іспанія, США та Україна. Канада пасе задніх. США без мораторію передбачувано утримує лідерство. Але не дуже впевнено, є країна, що наступає їм на п’яти, розрив наразі лише в одну книжку. І це не Британія. Це – трохи несподівано – Україна.

“Отаке”. Сподіваюся, наступний випуск буде яскравішим. Хоча в читацьких планах на найближчий місяць переважають знову ж таки американські та українські книжки.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s