Географія читання-2019. Треті три місяці

Здається, мою улюблену статистичну рубрику час перетворювати із щоквартальної на щорічну. Такого ганебного року у мене давно не було.

My Reading List’s Travel Map

My Reading List has been to: Argentina, Australia, Canada, Chile, People’s Republic of China, France, Germany, Ireland, Malaysia, New Zealand, Norway, Poland, South Korea, Spain, Sweden, Ukraine, United Kingdom, United States.
Що змінилося за ці три місяці? У більшості частин читацького світу приблизно нічого. З минулого випуску додалося лише дві країни і обидві вони прикрасили до того абсолютно сіру Південну Америку. Отже додалися:

  • Аргентина – бо я прочитала нонфікшен-книжку про сон.
  • Чилі – бо знову допомогла Ісабель Альєнде.

Тож у День перекладів та перекладачів вип’ємо за Видавництво Анетти Антоненко, котре допомагає замальовувати мапу. Але ж божечки! Нічого африканського, нічого карибського, нічого балканського! Чесно, я від себе в шоці!

А що там з одвічними перегонами? Все передбачувано – США на першому місці з величезним відривом. Непередбачувано те, що на другому місці продовжує триматися не Велика Британія, а Україна. Отаке точно вперше. Подивимося, чи збереже рідна література позиції до кінця року.


Лайкнути пост гривнею на нові книжки можна за посиланням

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s