Ляльковий “Гаррі Поттер”: реінкарнація лінійки від Маттел

Колись дуже давно, коли сага про Гаррі Поттера ще писалася, фільми не встигли її наздогнати, а про “Звірів”  ще й на гадку не спадало помріяти, увесь фанатський стафф за мотивами історій Мами Ро був шалено популярним. Ляльки – не виключення, було їх багато і на будь-який смак. Долучився до того шаленства і Маттел: випустив кілька ігрових лінійок, але… Але чесно, ляльки були без сліз не глянути своєрідні, добір персонажів – надто буквальний, та й те фантаське щастя хутко зникло, і тепер має хороші такі цінники. Але нема такої ріки, до якої не хочеться залізти вдруге. У 2018 році Маттел знову отримав ліцензію і вирішив наробити нових ляльок. Цього разу до справи підійшли серйозніше – власне, на сьогодні йдеться вже про четверту хвилю ляльок, кожна з яких отримує нових персонажів.

Спершу на світ з’явилася мініколекція з шести ляльок за мотивами “Таємної кімнати“. Три з них очевидні, три – можна сказати, бонусні.

Звісно, що йдеться про головну трійцю:

Оці всі ляльки – підліткового формату, частково артикульовані і з доста деталізованими аутфітами. Це були хороші новини. Погана – у хлопців молдовані зачіски. Але хто ж там іще був?

По-перше, Джинні – начеб очевидний варіант, але раніше їй аж так не щастило.

81bMPBpXpcL._SY741_

По-друге, щастя й радість дорослих фанатів. Власне, дорослі персонажі. Відтепер можна мати свого маленького Дамблдора…

81UrwtXn+uL._SY879_

… або ж пані професорку.

81Nq2rxUf8L._SL1500_

Наступною мініхвилькою став квіддіч. Я була розмріялася про близнюків Візлі, але ні. У цьому випадку маємо тільки Гаррі та ще декого у спортивній формі. Зате з мітлами.

61+trDISMuL._SX679_

І оцей от товариш.

81eNjBkfjvL._SY879_

Якщо перша лінійка була така кежуал-кежуал, друга – спортивна, то третя – це вже відверто вечірній варіант. Вітаємо на великому різдвяному балі у Гоґвортсі. Просто з нього до нас завітали:

Гаррі

811SDawTgjL._SY879_

Герміона

91WyfzMcOFL._SX679_

Рон (оооо, ця мантія, оооо, це жабо!)

81w6xb8q9YL._SX679_

… та трішки несподівано Чо Чанґ.

81aS4aRJD4L._SX679_

А четверту лінійку, що вийде в 2020-му тільки-но почали потроху оголошувати. Уже очевидно, що її буде присвячено подіям Тричаклунського турніру. Бо маємо двох чемпіонів. По-перше, Гаррі…

49114431581_abecda0d3c_z

По-друге, усі фанати Паттінсона зачаїли дихання, – Седрика Діґорі.

7132wSU1guL._SY879_

А ще зненацька Геґріда. Причому його анонсували от просто в збільшеному форматі. І з Норбертом!

81m6QxxZRWL._SY879_

Жодної ляльки з цієї колекції у мене нема, але страшенно хочеться щонайменше пані Мінерву та Джинні. Хоча, Ксеню, кого ти обманюєш – майже всіх хочеться. А ще хочеться вирити, що лінійку й надалі продовжуватимуть. І поки дорослі лялькарі шаленіють і просто-таки вимагають Снейпа, а тихесенько мрію про Луну. Але не тільки про неї. Адже стільки крутих кандидатів!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s