Вішлист до Букфоруму-2021. Дитяче й підліткове

Форум на порозі, цього разу я до Львова не потраплю, але це ж не привід не скласти список обов’язкових закупівель! Тим більше, що вішлист назбирався величезний, і його доведеться розбити на три частини. Сьогодні про врожай дитячої й старопідліткової літератури. Трохи українського та скандинавського, багато американського, продовження популярних серій, початок нових – і кілька історій в картинках.

До найочікуваніших новинок цієї осені я, мабуть, зарахувала б дві перші книжки із серії Рошані Чокші про Ару Шах – дівчинку, яка дуже близько познайомилась з індійською міфологією (Жорж)

А ще, а ще…

 • перший том “Кіберхронік” Марісси Майєр – пригодницький кібер-біопанк про кібергізовану Попелюшку, яка дуже невчасно загубила… ногу (Ранок)
 • дуже милий дитячий графічний роман колумбійської письменниці Лорени Альварес про духів-світлячків (і проблему переростання уявних друзів) (Артбукс)
 • графічний роман за мотивами “Відьом” Дала. Я, може б, і повз пройшла б, бо першоджерело не читала, жодну екранізацію не дивилась, але авторка “коміксизації” – фантастична французька художниця Пенелопа Бажьо, і це така крутота, що в нас її видають! (Жорж)
 • молодшопідліткова повість про дівчинку, яка живе на два дома – з мамою та татом (ВСЛ)
 • продовження саги про складне особисте життя Лари Джін (Ранок)
 • ще одне продовження – українського пригодницького роману про хвацьких шпигунок з притулку “Артеміда” (Віват)
 • підлітковий пізнавальний худліт про дівчинку, яка волонтерить у ветеринарці (Книголав)
 • янгадалтовий роман про дівчину, яка прибрехала – і почала дописувати до модного підліткового глянцю (так, важко втриматись і не почитати художку про журналістику) (Книголав)
 • новий роман Ніколи Юн – цього разу з танцювальним акцентом (Ранок)
 • повість про дівчинку, яка пішла рятувати сестричку від піратів (єп, запасаю на зиму читання) (Небо)
 • і ще одна казкова повість – для молодших школярів – про дівчинку, яка втратила свого найкращого кошлатого друга, але він повернувся. Мінуси – повернувся привидом. Плюси – він такий в їхньому маєтку не самий. Я книжку Гавчика прочитала давно (виступила в новій для себе ролі редакторки перекладу) і з нетерпінням чекала на її вихід українською. Привиди й пригоди, класні ілюстрації – це дуже круто, але який там космічно прекрасний і при цьому незлобний стьоб над британською аристократією! (Жорж)

“Отаке”. Завтра – випуск про дорослий нонфікшен.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s