Гарячий сезон майорить на горизонті. Перший вішлист цієї весни

Минає березень, за вікном сніг та мінус сім, а в мене раптово відросли лапки. Себто несподіваний блок на написання притомних книжковідгуків. Воно, звісно, причини очевидні: погода, авітаміноз та дуже складний період на роботі (цей, на щастя, вже майже позаду). Ну, але треба якось цей блок знімати, тому сьогодні почну з мотиваційних картинок. У цій ролі – обкладинки прийдешніх книжок. У повітрі вже повіяло Арсеналом, анонси стають все цікавішими, тому за місяць назбиралося всякого: і такого, що випадково пропустила, і такого, що переоцінила, і вирішила – “Так, мені воно треба”, і такого, що так кортить прочитати якнайшвидше, що воно вже, чесно кажучи, в передзамовленнях мотиляється.

А це у нас…

 • нова Ліян Моріарті. Тут дивно склалося: я собі спокійно прочитала минулої осені “Велику маленьку брехню“. Захопливо, атмосферно, симпатично – гарне відпочинкове читання з мораллю та уроками з побутової психології. Потім за два-три тижні натрапила на “Таємницю мого чоловіка“. Вердикт приблизно той самий,  а заразом звернула увагу, що письменниця оперує сталим набором сюжетних і (а це навіть важливіше) персонажних кубиків. І от поки  неквапливо вирішувала, що це – стабільність стилю чи вторинність, КМ-Букс запустили в передпродаж “Три бажання“. Міркування знесло миттю – наступного дня замовлення наче само себе оформило, сидимо тепер… чекаємо. Оце і є магія направду цікавого читання (дочекалася).

731940_1_original

 • а ще є гаряча шотландська новинка, яку цієї зими масово читала моя ГудРідз-стрічка. Як ідейний лемінг людина, яка любить складати власну думку про популярні новинки, я вже чесно зібралася читати про “Елеанор Оліфант” англійською. Аж раптом КСД здивували анонсом. Ну ок. Тільки вихід книжки вже кілька разів відкладали, я ж квартальний анонс оформити не можу (теж дочекалася, уже є пост про книжку)!

47742_76470

Оці книжки у мене точно будуть (сподіваюся, що скоро, а ще дуже хотілося би…

tukoni_0

Далі у програмі – з художнього.

 • Нова Ліспектор – Ліспектор треба хапати (вхопила).

vaa_simejni_uzy

 • Ще від Видавництва Анетти Антоненко – дві відомі канадські книжки – про біженців з В’єтнаму (маю книжку)

RU___

 • та про… для спрощення скажемо, що про книжки (і цю також).

CoverFortier

 • Новий роман Еліс Гоффман – завжди цікаво перевірити, чи працює все ще у нас правило пунктиру “Подобається – Не подобається” (“Шлюб протилежностей” сподобався, тому прогноз не дуже).

FB6901206Y_Faithful_obl_3D-522x780

 • Інше від Фабули – історичний роман…

fabula_dochka_medichi

 • і ще один сімейний трилер.

fabula_chuzha

 • А Рідна мова занонсувала уже дорослий текст Наріне Абґарян. Читала “З неба впало три яблука” кілька років тому, але це цілком перечитабельний текст (писала про роман отут).

zneba-300x430

А ще хочеться прочитати нетрадиційно багато нехудожнього.

 • По-перше, вкотре тішуся, що більшає книжок про видатних книжок. Особливо, коли дитячих. І тим паче – на українському матеріалі.

28576821_1792240674162232_7242569599251777821_n

 • По-друге, ArtHuss знайшли, чим пройняти мою загалом байдужу до навколомистецьких видань душу. Книжкою про художниць, звичайно ж! (Ура, маю книжечку!) Отут про неї докладно.

neymovirni

 • По-третє, час придивитися до серії “Два кольори” – а тут і тема цікава, і книжка співавторська (з нонфікшену від Анетти Антоненко найгарячіша для мене новинка – це черговий Шивельбуш, але Шивельбуш не відповідає умовам завдання). І цю маю.

СОН

 • В-четверте, Наш Формат атакує. “Економіку бідності” я вже бачила у продажу, але от зараз чомусь вирішила, що мені її дуже треба. Дивовижно, де я – а де економічні видання! Ну, але таку-сяку підготовку маю, плюс є, є питання до проблематики – гендерноорієнтовані в тому числі. А раптом автори мають на них відповіді?

ekonomika-bidnosti.-yak-zvilnyty-svit-vid-zlydniv-709087.400x500w

 • Між двох вогнів” вийде аж у травні, то до цього часу можна визначитися, чи точно варто… Тут уже інша ситуація: проблематика – сто відсотків моя, а от щодо характеру та формату її книжкового втілення не впевнена. Треба дивитися (обов’язково подивлюся, бо книжка вже є).

mizh-dvoh-vogniv.-chomu-my-dosi-obyraemo-mizh-robotoyu-ta-simeyu-709101.800x800w

 • А це взагалі несподівана книжка. Так, авторка жінка, але герой – і близько ні 🙂 Буду чесною: спонсор появи “Героя імперії” у вішлисті – канадський детективний серіал Murdoch Mysteries. Його дія відбувається наприкінці ХІХ – самому початку ХХ століття, і в шостому сезоні є серія про дуже молодого та феєрично кумедного Вінстона Черчилля. Він мав у Канаді “гастролі” якраз у форматі “Героя Імперії”. І як тепер не почитати про те, яким він тоді був не у комедійно-детективній версії?

geroj-imperii-709112.800x800w

Наразі все, а ще точно буде… Арсенал же! Не аж так скоро, як хотілося б, але все ж.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s