Гоґвортс за Маттелом. Луна Лавґуд

Я трималася. Я довго трималася, зітхала, милувалася і переконувала себе, що я – надто доросла дівчинка, не аж така фанатка і взагалі в 1:6 колекціоную барбі та й тих – за кількома тематиками. Отак трималася два роки, а потім зірвалася. Бо в нещодавно запровадженій лінійці ляльок за мотивами “Гаррі ПоттераМаттел нарешті зробив одну з моїх найулюбленіших героїнь. Луну Лавґуд. І тут вся витримка розчинилася в повітрі.

Луна належить чи то до четвертої, чи то до п’ятої хвилі (залежить від того, як релізи групують) цієї нової колекції (про кілька попередніх хвиль я якось писала). Такі ляльки не вважаються колекційними – офіційно вони дитяча забавка, хоча дорослі колекціонерки та колекціонери на них яструбами кидаються. Особливо, коли майже водночас з Луною випустили Волдеморта й Снейпа (оооо, хотітихотітихотіти). Енівей, по-перше, американська корпорація не стала халтурити, і всі (чи майже всі) ляльки цієї серії – чесні портретки, а більшість – цілковито впізнавані.

От як в Луні Еванну Лінч справді можна роздивитися.

По-друге, орієнтація на дитячу авдиторію має свої плюси й мінуси.

Очевидний мінус – нема підставки, вважається, що з цими ляльками бавитися треба, а не тримати в шафі, порохи здуваючи. Тому задля фото доводиться на щось спирати (подякуємо плідному доробку дядечка Стівена).

Але плюсів таки більше. Це й увага до аксесуарів.

Це й функціональність одягу. Розкішні аутфіти багатьох колекційних барбі не за всі гроші світу (тобто в межах 50-60 доларів) часом або зашиті на ляльці, або мають забагато “обманок” – пальтечка не знімаються, сорочки приторочені до штанів… З Луною не так: все-все-все на ній – окремі елементи і під пальтечком цілком собі нормальне платтячко, а не підшитий волан з іншої тканини.

А ще в неї дуже багато волосся. Я від такого вже відвикла – його часто прошивають під певну зачіску і сенсу розпускати чи перезачісувати ляльку просто нема. Захоплені фотоісторіями колекціонерки часто ляльок допрошивають, щоб їм можна було образи міняти.

Якось отак. Страшенно радію цій покупці і тепер впевнена – ця буде не остання моя лялька зі світу “Гаррі Поттера“. Там ще стільки цікавезного!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s