Перші ластівки. Вішлист за два місяці до Форуму

Від Книжкового арсеналу минуло вже майже два місяці, щонайменш половина придбаного за цієї оказії вже прочитана (цього року Ксеня молодчинка!) і до нас потроху насуває цунамі підфорумних новинок. Щоб напередодні не втопило в бажаннях – традиційно починаю складати вішлист заздалегідь, поки маленький. Тож сьогодні до нього потрапило тринадцять книжок – деякі вийшли під Арсенал і я просто не встигла їх спіймати тоді, деякі ось-ось потраплять в книгарні, але є й такі, що їх ще місяць почекати треба. І серед них – кілька абсолютно фантастичних анонсів.

Рубрику “Я так чекала, так чекала” відкриває другий роман Арундаті Рой. Єп, дякувати Видавництву Старого Лева, ми ось-ось побачимо “Міністерство граничного щастя” (уже маю книжку).

ministerstvo_hranychnoho_shchastya_cover

А от Віват зайшов з інших козирів. Як порадувати Ксеню? Видати ще щось з неовікторіанської готики. Цього разу – знаковий для піджанру текст. Вотерс незвична, цікава, яскрава і любить занурюватися в промовисті деталі приблизно так само, як Кейт Аткінсон. А от з гумором в неї дещо гірше, проте любимо ми її не за це. До речі, про те, що таке неовікторіанщина в літературі і за що її можна любити і ненавидіти я навесні писала до Літакценту. Про Сару Вотерс там теж трішки є.

66478874_2283365641927301_3607421221790023680_n

А КСД радує продовженням топового європейського циклу. Нарешті очікування винагороджені. До нас повертаються Ліла та Елена (уже маю книжку).

51416_90008

А ще на радари потрапили:

  • нонфікшен про культурну роль одягу – або його відсутності

01

  • історичний роман про польську княгиню-регентку (не впевнена, що аж прям зайде, але почитати цікаво)

335e4d4d698702aa8beb38ddb54458ce

  • збірка віршів ультрапопулярної в англомовному світі поетки Рупі Каур. Якщо чесно, я була зависла на третині іншої її книжки – “Сонце і її квіти“, але, може, українською воно краще піде

moloko-i-med-915939.800x800w

  • довгоочікуваний певною Ксенею роман Поли МакЛейн про Гедлі Річардсон – першу дружину Гемінґвея (якщо ви читали його “Свято” – то приблизно уявляєте собі стартові умови цього сюжету). Але побачила була цінник і… Будемо сподіватися, що хтось колись мені цю книжку подарує, бо рука не здіймається

paris_wife_2.300x300

  • пачечка листів турецьких султанш (для ГіпотетичноїНетлінки буде незайвим)

d98dadb4ad5cce91c1972aafe4188301

745054_1_original

  • продовження підліткового циклу про блекаут – щоправда, я ще першу книжку нє, але дуже хочу

u_svitli_svitliakiv_2_0

  • ще один комікс Кейті О’Нілл (про “Принцеса + Принцесаотут писала) – з чайочком і драконами! І перекладом Ярослави Стріхи (уже маю книжку, отут писала про неї)

q-dkk-25551-01-utovarystvochainichdrakoniv_cover_ukraine-300x420

  • друга книжка Ніколи Юн – останнім часом мене трохи хильнуло в бік американського не-фентезійного янгадалту, а тут ще й обкладинка улюбленого відтінку жовтогоі натяк на соціалку в сюжеті (уже маю книжку)

51187_89014

  • і ще один суто подарунковий пункт. У мене є “Фелікс Австрія” – з найпершенького накладу примірник. Але обкладинка перевидання – це така спокуса!

feliks_avstriia_new_cover_png

Якось так. Гадаю, що попереду точно не менше цікавого.


Лайкнути пост гривнею на нові книжки можна за посиланням

2 thoughts on “Перші ластівки. Вішлист за два місяці до Форуму

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s