Здається… Ні, анітрохи не здається, що за останній місяць я цьому блогу заборгувала близько десятка постів. І оскільки просто зараз є трохи часу, щоб перевести робочий дух, почну виправлятися. А найпростіший спосіб розкачатися – це помилуватися найсвіжішими книжковими забаганками. Тим паче, від останнього вішлиста їх вже добряче нападало.
То почнімо?
Найпершим і найбажанішим пунктом чесніше за все зробити книжку, яку я чекала, аж підстрибуючи, майже рік і понеслася передзамовляти першого ж дня, коли те передзамовлення оголосили. Єп, леді та джентльмени ще трішки – і на арені з’явиться другий том “Монстриці“. Ура!

А ще великий ВСЛ-проєкт з публікації Пратчеттового доробку нарешті дійшов до підциклу про юну відьмочку з Тіфані, бешкетних духів, злобних ельфів та надзвичайно ефективної залізної зброї. Про перші дві книжки цього підциклу я кілька років тому вже розповідала, але перечитати кортить аж завтра (вже маю книжку).

А ще, а ще, а ще українською виходить моя найулюбленіша з книжок Астрід Ліндґрен. Так, в дитинстві я дотримувалася трохи неортодоксальних поглядів на творчість цієї письменниці.

А далі у програмі забаганок:
- довгоочікуване продовження оповіді про сувору екс-вчительку Олівію Кіттерідж

- містичний трилер (або ж і горор – я тільки “Людей зими” в авторки раніше читала і то було доста моторошно) знаної американки Дженніфер Мак-Магон

- філгуд-роман про дівчину, яка вирішила відкрити бібліотеку на колесах (починала була слухати аудіоверсію англійською, а тут вже невдовзі й українською побачимо)

- нова книжка авторки “Пакса” – зворушливої притчі про дружбу між хлопчиком та лисом – цього разу Сара Пенніпакер, здається, написала повість про зв’язок реконструкторів з реальністю

- найвідоміша книжка американської письменниці Сари Ґруен – про часи Великої депресії та хлопця, що подався мандрувати з цирком (є голлівудська екранізація, але я її якось пропустила)

- роман мексиканської письменниці від нового видавництва Деінде (не втрималась, передзамовила)

- ще одна напівдокументальна книжка про “стару Галичину”

- новий проєкт Аґрафки

- дві збірки святочних оповідань – від ВСЛ та АССИ. В тій, що від АССИ значна частина – від sf&f авторок та авторів
- чергова порція соціально-психологічного янґадалту – про дівчинку із селективною німотою

- давно-давно анонсований початок серії еротично-гостросюжетного янгадалту про людську дівчину в світі ельфів

- “дебют” українською австрало-британської письменниці Кейт Мортон – королеви… назвімо це так: міксу сімейної мелодрами та ретроспективного детективу

- нова книжка Саші Орлової – підліткове фентезі про подорожі дивовижними місцями

- і трохи зненацька – малючкова книжечка. Так, я не цільова аудиторія, але встояти перед юрмою намальованих а-ля вікторіанських мишок? Та я на це конструктивно не здатна!

Отакий строкатий список. Сподіваюся, за наступний місяць-півтора ще на передріздвяний назбирається.
класний вішліст!
шкода, що без назв видавницв і лінкіі:(
ПодобаєтьсяПодобається
Це ж просто особистий список-концентрат і підказка для інших 🙂 Такий уже формат узвичаївся. У телеграмі я часом пощу якраз посилання на конкретні книжки, а у ФБ під подібними постами тегаю видавців, що простіше на них було переходити
ПодобаєтьсяПодобається