Сьогодні я купила уже навіть зворотній “форумний” квиток і остаточно усвідомила: а Форум вже близенько! Що це означає на практиці? Квитки вже є. По-друге, треба скласти реалістичну програму відвідування заходів. По-третє, узгодити розклади з друзями та знайомцями. В-четверте… О! Давно я вішлист не оновлювала!
Насправді, не дуже давно – трохи більше місяця минуло – але відтоді з’явилося стільки смаковитих анонсів, що аж очі пече, а картка нервово тремтить в гаманці. Упевнена, що це ще не всі цікаві новинки, але вже треба ділитися, бо інакше список надто довгим вийде. Нині в ньому 15 дуже різних книжок.
Наприклад, мій найулюбленіший роман Джоанн Гарріс. Нарешті! Трохи про цю книжку та докладно, про те, чому я люблю цю письменницю – можна дізнатися отут.
А якщо ми вже говоримо про історичні романи, то Віват видає один з наймодніших американських зразків жанру 2017 року. “Перш ніж ми стали вашими” – це проговорення тих болючих сторінок історії, що стосуються практики не дуже законних і не дуже етичних усиновлень дітлахів з бідних сімей забезпеченими родинами. Читали “Сирітський потяг“? Сюжетні обставини трохи схожі, але тут є свої родзинки.
А у ВСЛ виходить довгоочікуваний новий історичний роман Елізабет Ґілберт. Публіцистику я її не читала, а от “Природа всіх речей” – це довічна любов (уже маю книжку).
Що у нас далі? Новий фентезійний роман Наталії Матолінець. Мені в “Гессі” сильно недодали таємничої академії для юних інкарнацій богів, тут оцього має бути багато (уже маю книжку).
А ще:
- наступна книжка Діани Вінн Джонс про Крестомансі та подорожі між світами. У цій книжці ми зустрінемося з деким знайомим, але є одне “але”: за внутрішньою хронологією ця повість – приквел до “Зачарованого життя” (уже маю книжку).
- третя частина трилогії про мандрівницю снами від Керстін Ґір. А я ще перші дві не прочитала…
- зірковий підлітковий роман про дівчину, котру пережита травма змусила замовчати. Книжка Лорі Андресон стоїть у витоків того самого янґ-адалту, яким ми його тепер знаємо (уже маю книжку).
- премила дитяча ілюстрована книжка про мистецтво від юного видавництва Крокус – про дівчинку, яка відвідує садибу Моне та дізнається про творчість художника. У мене до постаті батька імпресіонізму ставлення… багатофігурне, але це має бути така краса! (Маю цю книжечку)
- черговий (це вже третій!) детектив мами Ро про Корморана Страйка. “Шовкопряд” мені місцями тяжко заходив, а оце же було “воно!”.
- ще один трилер – теж британський та із соцмережевим колоритом.
- колись у мене з творчістю Йоко Тавада не склалося, але мікросімейна сага про зоопаркових ведмедів – це щонайменш інтригує.
Далі секція нонфікшену – нетипово багата. Там є:
- збірка есеїстики Ірини Славінської. Якось так вийшло, що у нас дуже погано розрізняють колонки на злобу дня та есеї як такі, але судячи з анотації – це має бути те, що треба (і цю вже маю).
- мемуар з тревелоговими елементами від української науковиці, яка переїхала працювати на Захід.
- збірка репортажів про нетуристичну (видавець обіцяє) Туреччину. А про Туреччину завжди цікаво (і ця є).
- наукпоп про те, яким дивовижним іноді може бути наш мозок.
“Отаке”. Цікаво, що ще встигне увійти до вішлисту до Форуму?
Усі фото взяті з офіційних сторінок видавництв у ФБ або з ГудРідз-профілів видань.
Лайкнути пост гривнею на нові книжки можна за посиланням