Безкоштовно в Librarius. Відгуки на деякі акційні книжки

Останнім часом дедалі більше видавництв надають можливість читати електронні версії їхніх книжок безкоштовно або за символічні гроші. Подеколи це роблять через підписні сервіси. Таких книжок вже чимало, й серед них можна розгубитися. Тому вирішила зробити кілька добірок з уже готовими відгуками на безкоштовне читання, а згодом, можливо, робитиму дайджести мінівідгуків на те, що читаю зараз сама.

Сьогодні – про кілька знайомих мені книжок, які можна прочитати в застосунку Лібраріуса.

Дитяче та підліткове:

Галина ГлодзьЗалюднена планета” – про демографію для середнього шкільного віку.

Тизер: “Жвавий і приємно написаний нонфікшен для молодших підлітків про демографію й сферу її інтересів. Власне найбільше (два розділи з трьох) тут йдеться про передумови й механіку демографічного переходу: як так вийшло, що люди собі животіли потихесеньку й приростали полегесеньку, а потім – яааааааак бахнуло!”

Відгук повністю отут.

Джессіка ТаунсендНевермур. Випробування Морріґан Кроу” – приємне фентезі про прокляту дитину, яка “чомусь” вижила.

Тизер: “Складові успіху: подорож до чарівного світу, чарівливі диваки, чарівна оселя, багато солодощів, трішки небезпек, котик (кішка), вампір (карлик), дружба з однолітками і здорова конкуренція між ними. Окей, з конкуренцією там все трішки непросто. Але все інше на місці, я перевірила”.

Відгук повністю отут.

Наталія МатолінецьВарта у Грі. Артефакти Праги” – другий том трилогії (так, чомусь лише другий), про пригоди, інтриги й розслідування поміж центральноєвропейськими магами.

Тизер: “В “Артефактах Праги” знайома нам двійця вирушає до рідного міста Златана, щоб офіційно підтвердити свій новий статус та спостерігати за обранням нового голови Конгломерату. Але є кілька “але”. По-перше, герої миттю влізають по маківку у центральноєвропейську магічну політику. По-друге, провести ритуал ініціації неможливо – чехи провтикали потрібні артефакти, тож їх треба шукати. По-третє, в Празі відбувається щось дуже дивне – зникають молоді маги, а старші навіть думати про те не хочуть”.

Відгук повністю отут.

Анна КаньтохТаємниця проклятого лісу” – знову другий том трилогії, цього разу – про готичну містику в польській глибинці 1950-х (а ще – дітей із надзвичайними здібностями та практичні вправи з фольклористики).

Тизер: ““Таємниця проклятого лісу” у порівнянні з першим романом робить літературознавчий левел-ап – вона дорослішає і переміщається на територію ХХ століття. Отже, друга книжка значною мірою є текстом майже антиутопічним. Зла влада, позасистемні підлітки, практично концтабір, незрозумілі правила, ще менш зрозумілі вимоги, всі вишукувалися і крооооком руш! ОТ тільки без “але” не обійшлося”.

Відгук повністю отут.

Доросле читання:

Хлоя БенджамінШукачі безсмертя” – сімейна сага в обгортці самозбувального пророцтва.

Тизер: “Спекотного літа 1969 року юні Ґолди вирішили дізнатися, коли вони помруть. Ні-ні, нічого екстремального – просто сходити до ворожки, про яку шепочуть у чергах та закутках. Навіщо знати дату своєї смерті дітям від 13 до 7 років – то вже питання і велике. Бо круто, бо пригода, бо “Тоді ти зможеш устигнути все зробити”. Ні, юний Деніеле, ти був неправий. Тобто свій зворотній відлік кожне запустило, але про “все встигнути” згодом вже не йшлося. Одного спекотного дня… можна було б скористатися зручним штампом і сказати, що в Ґолдів закінчилося дитинство. Але насправді тоді в них закінчилося звичне й нормальне життя”.

Відгук повністю отут.

Отаке. Небагато, але дещо мені ще треба прочитати. А ще планую зробити двійко-трійко таких постів за мотивами аплікухи Якабу та деяких інших можливостей.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s